سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۵۷۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷- ۴۵: ۰۸
خدمات رسانی به مردم در سپاهیان حضرت محمدرسول الله(ص)2
فرمانده ناحیه مقاومت سوادکوه شمالی از اعزام ۷۰ نفر در قالب هفت گروه جهادی به سه روستای هدف در قالب رزمایش بسیج در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، فرمانده ناحیه مقاومت سوادکوه شمالی از اعزام ۷۰ نفر در قالب هفت گروه جهادی به سه روستای هدف در قالب رزمایش بسیج در شهرستان خبر داد.

سرگرد محمدرضا خمیسه در جمع خبرنگاران سوادکوه و سوادکوه شمالی با بیان اینکه رزمایش خدمت از ۹ تا ۲۹ شهریور در شهرستان سوادکوه شمالی در حال برگزاری است، خدمت‌ رسانی به مردم و ایجاد عدالت اجتماعی را یکی از راهبردهای اصلی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: بسیج در این راه میدان‌دار است.

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان سوادکوه شمالی از اعزام بیش از ۷۰ نفر در قالب حدود ۷ گروه جهادی به سه روستای هدف خبر داد و افزود: در سال‌های گذشته این کار مقطعی بوده است اما اکنون برای اثرگذاری بیشتر این خدمت‌رسانی ۳ تا ۵ سال ادامه خواهد داشت.

وی از جمله برنامه‌های اردوهای جهادی به خدمت در حوزه‌های عمران، بهداشت و سلامت، کشاورزی و دامپروری، تولید و اشتغال، فرهنگ و اجتماع و ترویج سبک ایرانی-اسلامی اشاره و اتحاد و هم‌افزایی میان بسیج و ادارات شهرستان را موجب خدمت بیشتر، اثرگذار و کیفی به مردم عنوان کرد.

خمیسه از برگزاری رزمایش رزم گردان بیت المقدس از ۷ صبح جمعه ۲۳ شهریور ماه خبر داد و ماموریت این گردان را حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب و آموزش لازم برای مقابله با تهدیدات امنیتی، بیوتروریسم و آمادگی دفاعی اعلام کرد.

وی با بیان اینکه گشت محله محور اولویت اصلی ماست، از دیگر خدمات بسیج به ساماندهی افراد در گشت محله محور و مردمی کردن ایجاد امنیت در سطح محلات اشاره کرد و گفت: این افراد با همکاری نیروی انتظامی در تمام اوقات شب و روز در برقراری امنیت تلاش دارند.

فرمانده ناحیه مقاوت سوادکوه آموزش و ترویج برای رونق کشاورزی بومی، ایجاد صندوق قرض الحسنه برای تولید و اشتغال خانگی، حضور داوطلبانه پزشکان و متخصصان در مناطق، مقابله با آسیب، شنیدن مطالبات مردم و  پیگیری آن را از برکات بسیج اعلام کرد و افزود: گردشگری نیز با توجه به پتانسیل منطقه و امکان ایجاد اشتغال از مطالبات مردم بوده که نیازمند ساماندهی است.

وی با بیان اینکه ما با حضور مردم در عرصه‌ها نیازی به سلاح اتمی نداریم و سلاح ما مشت محکم مردم ما بر استکبار است، گفت: دشمن سعی در براندازی انقلاب و نظام دارد اما می‌داند با پشتوانه دینی و مردمی و رهبری در این راه موفق نخواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar