سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۷۱۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷- ۲۰: ۱۰
رئیس شورای اسلامی شهر قم مطرح کرد
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: ساماندهی مسیر پیاده روی بین حرم حضرت معصومه (س) تا مسجد مقدس جمکران با عنوان جاده فیروزه‌ای در دستور کار شهرداری قم است.
برنامه ریزی برای ساماندهی مسیر پیاده روی به مسجد مقدس جمکران
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، عبدالله جلالی با اشاره به وضعیت سالن‌های ورزشی در دست احداث در شهر قم اظهار کرد: احداث هشت سالن ورزشی از سال گذشته توسط شهرداری قم آغاز شد که پیگیر اتمام احداث این سالن‌ها و بهره برداری از آن‌ها هستیم، همچنین تجهیز ۲۸ مسجد شهر قم به وسایل ورزشی با همکاری شهرداری صورت گرفت.

وی ادامه داد: ساماندهی مسیر پیاده روی بین حرم حضرت معصومه (س) تا مسجد مقدس جمکران با عنوان جاده فیروزه‌ای در دستور کار شهرداری قم است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: تحول در فضای شهری قم برای همه مشخص است و فضای این شهر در حال توسعه است، نظافت شهری در قم قابل قبول است.

جلالی با اشاره به وضعیت ساماندهی صنوف شهر قم اظهار کرد: ساماندهی این صنوف در حال صورت گرفتن است و بخشی از آهن فروشان قم به شهرک صنوف انتقال پیدا کردند، همچنین شهرک خودرو هم در این شهر در حال احداث است.

وی پیگیری تحقق شهر هوشمند را سیاست شورای اسلامی شهر قم دانست و تصریح کرد: در این راستا سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در شهرداری قم تشکیل شد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: طرح ساماندهی محوطه کوه خضر با هماهنگی با سازمان اوقاف در حال اجرا است، همچنین پیگیری شورای اسلامی شهر قم منجر به جمع آوری دیوار حائل منطقه شهر قائم شد، اجرای طرح چله سرو و تعیین یک روز به نام روز قم در دستور کار این شورا قرار دارد.

جلالی خاطرنشان کرد: پروژه توسعه مزار امامزاده موسی مبرقع یک پروژه جامع است که وظیفه اجرای این پروژه بر عهده سازمان اوقاف است، البته شهرداری قم به اجرای آن کمک می‌کند و امسال در بودجه شهرداری، مبلغ پنج میلیارد تومان برای پروژه توسعه مزار امامزاده موسی مبرقع اختصاص پیدا کرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar