سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۵۷۳۴۶
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷- ۲۱: ۰۸
برگزاری اردوهای جهادی در راستای امیدآفرینی بین مردم از سوی نهاد از مردم برخاسته سپاه و بسیج موجب رشد و توسعه کشور است، روایت این شور عاشقانه و خدمت به آبادانی در شهرهای فریدونکنار، رامسر و سوادکوه در اردوهای جهادی 20 روزه رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله(ص)2 مازندران را حال تازه می بخشد .

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، خدمت به مردم و زدودن غبار غم و اندوه از دل و جان مردم این سرزمین همواره شعار جهادگران بسیجی بوده است.

برگزاری اردوهای جهادی در راستای امیدآفرینی بین مردم از سوی نهاد از مردم برخاسته سپاه و بسیج موجب رشد و توسعه کشور است، روایت  این شور عاشقانه و خدمت به آبادانی در شهرهای فریدونکنار، رامسر و سوادکوه  در اردوهای جهادی 20 روزه رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول الله(ص)2  مازندران را حال تازه  می بخشد .

برای این جوانان جهادگر، تابستان فصل مهاجرت از زادگاه به نقاط محروم کشور است. امسال و از ۹ شهریور ماه همزمان با برپایی “رزمایش خدمت” که با محوریت و هدایت سازمان بسیج مستضعفین در سراسر کشور، اقدامات عمرانی و خدمات‌رسانی بسیج سازندگی نیز به اوج خود رسیده است.

این روزها جوانان جهادگر در اقصی نقاط کشور هر کمکی که بتوانند برای کمک به مردم در قالب فعالیت‌های محرومیت‌زدایی و سازندگی انجام می‌دهند.

در این گزارش به عملکرد بسیجیان و نیروهای مردمی شهرهای فریدونکنار، رامسر و سوادکوه که با مشارکت هشت قشر بسیج شامل بسیج مهندسین عمران، مهندسین کشاورزی، دانشجویان، طلاب، دانش آموزان متوسطه، جامعه پزشکی و غیره به مناطق محروم اعزام شده‌اند، می‌پردازیم و روایت عشق و خدمت آبادانی را در قاب اردوهای جهادی به تصویر می‌کشیم.

*نواخته شدن آهنگ خدمت در فریدونکنار


*جوش و خروش جوانان رامسری برای خدمت به مردم