سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۷۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷- ۳۶: ۰۹
مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان اردبیل؛
مسئول بسیج اصناف و بازاریان استان اردبیل از اجرای رزمایش "یک کاسب، یک دانش آموز"در استان اردبیل خبر داد و گفت: در راستای اجرای این طرح ۲ هزار بسته لوازم التحریر از طرف اصناف در بین دانش‌آموزان نیازمند استان اردبیل توزیع می‌شود.
رزمایش
 
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سرهنگ پاسدار محمود وهابزاده در رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در شهرستان سرعین، تصریح کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید، طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» از روز پنج شنبه ۲۲ شهریورماه همزمان با سراسر کشور، در قالب رزمایش سراسری برگزار و تا ۱۵ مهر ماه ادامه دارد.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان اردبیل با اشاره به اینکه طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» در تمامی شهرستان‌های استان برگزار می‌شود اظهار کرد: در ادامه رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج، سپاه محمد رسول الله ۲ و همزمان با رزمایش سراسری بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سراسری کشور در قالب این طرح بازاریان و تجار خیر استان اقلام مورد نیاز دانش آموزان نیازمند را از قبیل لباس، کیف، کفش و لوازم التحریر را پرداخت و یا این اقلام را تهیه و به این افراد تقدیم می‌کنند.

سرهنگ وهابزاده افزود: این بسته‌های و لوازم التحریر‌ها که ۲۰۰۰ بسته می‌باشد در مناطق محروم برای دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل خاطرنشان کرد: طرح «یک کاسب، یک دانش‌آموز» به منظور پشتیبانی مالی اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان از دانش آموزان بی بضاعت و بازمانده از تحصیل برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این طرح در آستانه مهرماه مدنظر قرار گرفته و این رزمایش برای نخستین بار است که در کشور قرار رخ داده است.

با تولیدات داخل و خرید محصولات ایرانی نقشه‌های دمشنان را نقش آب بر خواهیم کرد

یکی از خیریناین طرح را از سوی بسیج اصناف یک طرح شایسته و پسنده دانست و گفت: طرح «یک کاسب، دانش آموز» یک کار نیکوکارانه و خیرخواهانه هستش که همه اصناف و بازاریان و خیران بایستی برای ادامه تحصیل دانشی آموزانی که واقعا نیازمند هستند و و توان خرید لوازم التحریر و البسه را ندارند در این طرح شرکت کنند.
 
این کسبه خیر با توجه به واردات بیش از حد لوازم التحریر به کشور گفت: ما می‌توانیم در تمامی عرصه‌ها و در تمامی تولیدات خود کفا باشیم و در این راستا باید دست به دست هم داده تا نیاز به کشور‌های بیگانه نداشته باشیم.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی سودجویان و تولیدی‌ها محصولات با کیفیت ایرانی را به نام سایر کشور‌ها تولید کرده و مارک‌های خارجی بر روی آن‌ها میپجسبانند و شاید هم محصولات چینی و یا آن چیز‌هایی که ضعیف هستش رو به نام خود ایران می‌زنند که دور از انسانیت است.

این کسبه افزود: دشمنان ما و استکبار هم در همین فکر هستند که با این کار‌ها به اقتصاد کشور ما ضربه بزنند، ولی ما با فروش و تولیدات محصولات با کیفیت ایرانی نقشه هایشان را نقش بر آب کنیم و در همین راستا دانش آموزان از اکنون باید با داشته‌های ایرانی آشنا شوند.

گزارش از: سید ساجد یعقوبی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: