سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۷۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷- ۳۶: ۰۶
فرمانده ناحیه امیرالمومنین کرمان:
فرمانده قرارگاه رزمایش اقتدارعاشورایی سپاهیان حضرت محمد ص کرمان اظهار کرد:رزمایش اقتدار عاشورایی که تداعی گر اعزام ۱۰۰ هزار نفری سپاهیان محمد رسول الله سال ۶۵ است از نهم شهریور ماه در سه مرحله در حال اجراست.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ،  سرهنگ محمد علی نظری در گفتگوی اختصاصی با بسیج نیوز عنوان کرد: مرحله اول، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و حاشیه نشین و کمک به زلزله زدگان کوهبنان و راور و هجتک بود و مرحله دوم که از صبح امروز ۲۴ شهریور با ۶ گردان از ناحیه حضرت رسول ص و حضرت امیر المومنین ع در منطقه عمومی سکنج ماهان در حال برگزاری است.

وی گفت:مرحله سوم از این رزمایش در هفته دفاع مقدس برگزار می شود که تاریخ و مکان دقیق آن متعابقا توسط مسئولین اعلام خواهد شد.

نظری مرحله ی سوم از این رزمایش را تحقق بخشی کامل شعار رزمایش خواند و تاکید کرد: مرحله ی سوم در مرکز استان با حضور کلیه سازمانهای بسیج از قبیل گردانهای عاشورا ، الزهرا س، بیت المقدس، امام حسین ع امام علی ع، کوثر ، گروه ها و حلقه های صالحین و همچنین با شرکت کلیه اقشار بسیج در این گردهمایی برگزار می شود و بحث امید آفرینی ،امید بخشی و انسجام بخشی را با شعار اصلی رزمایش یعنی ایستادگی وحدت و پیشرفت ،محقق می کنند.

فرمانده ی ناحیه ی حضرت امیرالمومنین مرحله ی دوم رزمایش را فرهنگی و رزمی تعبیر کرد و گفت: پیش از شروع رزمایش برای حضور حداکثری بسیجیان یک سری اقدامات فرهنگی و تبلیغاتی و برنامه‌های رسانه‌ای داشته‌ایم تا تبیین کنند که هنوز مردم و بسیجیان با تمام وجود و در هر برهه ای پاسدار نظام و آرمانهای انقلاب اسلامی هستند.

محمد علی نظری با اشاره به اینکه دشمن با تمام سیاه نمایی هایی که علیه انقلاب دارد خاطر نشان کرد: هرچند مشکلات اقتصادی که اکنون در کشور ما زبان زد است ، این رزمایش با هدف امید آفرینی روحیه بخشی و انسجام بخشی به بسیجیان به عنوان ارکان اقتدار و امنیت مردمی است چرا که بسیج نهادی مردمی است .

فرمانده قرارگاه رزمایش در ادامه گفت: محاسباتی که برخی دشمنان داخلی و خارجی برای نامید کردن مردم ما از نظام و انقلاب تدوین میکنند با حضور این بسیجیان و جوانان در چنین رزمایشی تمام محاسبات آنان را برهم میزند.

وی اذعان کرد: بیشترین منظور ما از این رزمایش تبیین آمادگی و عزم جهادی بسیجیان برای پیگیری مطالبات آن و کمک به مسئولان برای رفع مشکلات معیشتی محرومان با تاکید بر اردوهای جهادی است.

سرهنگ نظری خاطر نشان کرد: دومین هدف از این رزمایش تبیین آمادگی و عزم راسخ بسیج برای مقابله با تحریم های ظالمانه دشمن و هرگونه تولید فشار عملی به منظور تجمعات و اغتشاشات سال ۹۶ است که تا حدی دشمنان داخلی و خارجی دامن زدند که به لطف الهی با حضور حداکثری بسیجیان خواهیم توانست پیشگیری خوبی در مقابل اقدامات بعدی دشمن داشته باشیم

وی در پایان حضور حداکثری نوجوانان و جوانان در این رزمایش همراه با خدمت رسانی در وضعیت اقتصادی بد کنونی را نقطه قوت بسیج دانست و تاکید کرد: به حمدالله این مقوله در عموم جامعه جا افتاده است که بسیج قسمت اصلی و عمده وظیفه خود را خدمت به مردم می داند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar