سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۸۲۷۱
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۸
مسئول سازمان بسیج سازندگی کرمان در گفت و گو با «بسیج» مطرح کرد
پاداش گفت: فعالیت‌های عمرانی شامل تکمیل و مرمت خانه محروم، احداث حمام، سرویس بهداشتی، مرکز بهداشتی- درمانی و خانه عالم و فرهنگی نیز به نمایش فیلم و برنامه ریزی برای ماه محرم پرداخته شد.
حجت الله پاداش مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج، پیرامون رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در این استان عنوان کرد: پس از ابلاغ سردار غیب پرور نسبت به برگزاری نمایش، اقتدار و پیوست خدمات رسانی که در حیطه کار بسیج سازندگی بایستی انجام می‌گرفت، این ابلاغیه بومی‌سازی شد.

وی بیان کرد: ایجاد قرارگاه خدمات رسانی سپاه ثارالله با معاونت‌ها، اقشار، فضای مجازی و رسانه‌ها به شهرستان‌ها ابلاغ شد، که از ۷۰۱۴ گروه جهادی نزدیک به ۳۵۰ گروه از استان کرمان خدمات رسانی خود را از نهم تا بیست و نهم در سطح کشور آغاز کردند.

پاداش اظهار داشت: یکی از گروه‌های شاخص با ۱۸۰ نفر از بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در بازه زمانی شش روزه به مردم شهرستان ریگان خدمات ارائه دادند.

وی تصریح کرد: تا کنون بیش از ۲۲۰ گروه جهادی اعزام شدند که در زمینه‌های پزشکی، اقتصاد مقاومتی، فرهنگی، عمرانی، آموزشی و بهداشتی با تمرکز بر حاشیه شهر‌ها به خدمت رسانی پرداختند.

پاداش عنوان کرد: فعالیت‌های عمرانی شامل تکمیل و مرمت خانه محروم، احداث حمام، سرویس بهداشتی، مرکز بهداشتی- درمانی و خانه عالم و فرهنگی نیز به نمایش فیلم و برنامه ریزی برای ماه محرم پرداخته شد.

وی در پایان گفت: در حوزه پزشکی طرح شهید رهنمون صورت گرفت که تا پایان رزمایش پانزده گروه جهادی برای این طرح به روستا‌ها اعزام می‌شوند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar