سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۵۸۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷- ۴۴: ۱۶
فرمانده ناحیه سپاه هندیجان گفت:همزمان با سراسر شهرهای استان در جهت ارتقای سطح توانایی و آمادگی بسیجیان گردان های بیت المقدس شهری وروستایی ،گروههای جهادی و گردان عملیاتی امام رضا(ع)هندیجان رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمدرسول الله(ص)۲در ماه محرم بااجرای برنامه های متنوعی شامل پیاده روی ستونی وتجمع بسیجیان وکلاس های آموزشی ،ویزیت رایگان و ایستگاه های صلواتی در شهرستان برگزار شدند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان ،رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص)۲با حضور بسیجیان گردان های بیت المقدس و گردان عملیاتی امام رضا(ع)و گروههای جهادی بسیج و معادن فرماندار و جمعی از مسئولان محلی در سطح شهرستان هندیجان برگزار شد.
 
سرهنگ دوم پاسدار عبدالحسن بعنونی نژاد در رزمایش اظهار کرد:بسیجیان هندیجان با اقتدار و خلق حماسه ایی ماندگار باپیروی از فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری وهم زمان در ماه محرم در رزمایش سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص)۲حضور مقتدرانه داشته وبا لبیک یا رسول الله(ص)ویا حسین(ع)در هوای گرم و شرجی قهرمانانه پای کار بودند‌.
 
وی افزود :گروههای جهادی در مدارس و خانه های محروم مشغول به کارهای زیبا سازی یا مرمت و باز سازی همزمان در رزمایش سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص)بودند که اینگونه خدمات عمرانی برای مناطق محروم یک نیاز ضروری است که بسیج سازندگی با همکاری گروههای جهادی پایگاهها و بسیج دانش آموزی با جدیت پای کار هستند.
 
وی بابیان ادامه بر نامه های رزمایش در سطح هندیجان گفت:رزمایش بصورت ۲۴ساعته هست که برای آمادگی بسیجیان پیاده روی شبانه یکی از اقداماتی است که برای بسیجیان در نظر گرفته شده که در حال اجرا هست و مردم با دیدن بسیجیان در سطح شهرستان استقبال خوبی از خود نشان دادن و همچنین بسیجیان پیشکشوت با حضور خوددررزمایش موجب دلگرمی بسیجیان جوان در گردان هابود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar