سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۸۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷- ۴۱: ۱۶
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم مطرح کرد
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم بر لزوم استفاده از ظرفیت هیئات برای فرهنگ‌سازی مدیریت صحیح پسماند تاکید کرد.

لزوم استفاده از ظرفیت هیئات برای فرهنگ‌سازی مدیریت صحیح پسماند
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، سیدعبدالله میرابراهیمی امروز در گفت وگو با خبرنگاران در قم، با اشاره به نقش هیئات مذهبی در ترویج فرهنگ صحیح مدیریت پسماند خصوصا در عزاداری‌ها، اظهار کرد: برای اینکه بخواهیم در سطح شهر برنامه‌ها اثربخش باشد باید شهروندان مشارکت بیشتری داشته باشند و یکی از بزرگترین سازمان‌های مردم نهاد اثرگذار هیئات مذهبی هستند که خودجوش در این زمینه فعال هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با تاکید بر اینکه عزادار امام حسین (ع) باید در محیط مناسب و بهداشتی شهری تردد داشته باشند، خاطرنشان کرد: در این زمینه با توجه به اینکه در ایام محرم تولید پسماند خصوصا ظروف یکبارمصرف به شدت افزایش می‌یابد نیازمند همکاری هیئات و خادمین آن‌ها هستیم.
میرابراهیمی با اشاره به توزیع کارتن‌پلاست در هیئات، گفت: این اقدام سال‌های قبل نیز صورت می‌گرفت تا شهری پاکیزه در شهر در این ایام داشته باشیم و ظروف یکبارمصرف و... جمع آوری شود.
وی خاطرنشان کرد: باید تبلیغات شهری در حریم ایستگاه‌ها صورت گیرد تا پسماند‌ها در شهر رها نشود؛ بار‌ها مشاهده شده که کسانی که نظافت شهری را بر عهده دارند در حال عزاداری هم هستند و اگر مردم مشارکت داشته باشند همه به عزاداری خواهند رسید، انتقال مفاهیم فرهنگ شهروندی در حوزه مدیریت پسماند با اکران بنر‌ها را در دستور کار داریم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar