سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۸۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷- ۰۲: ۲۳
معاون استاندار و فرماندار شاهرود:
معاون استاندار و فرماندار شاهرود گفت:نباید کاری کرد که هزینه‌های صورت گرفته و سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در روستاها از بین رود و برعکس باید امکانات موجود را برای روستاییان سهل الوصول کرد
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، محمد کرم محمدی در جلسه کارگروه اشتغال شرق استان سمنان به میزبانی فرمانداری شاهرود ضمن بیان اینکه متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال روستایی با مشکلات بسیاری در حوزه پرداختی‌ها مواجه هستند، اظهار کرد: با توجه به پراکنش و گستردگی شاهرود عموما از روستا‌های دورافتاده درخواست دو کارمند به عنوان ضامن رادارند حال باید پرسید آیا در روستا‌ها کارمند یافت می‌شود که حاضر به تضمین در بانک باشد؟
وی افزود: تضمین‌های نامتعارفی که از برخی روستاییان خواسته می‌شود و در مجموع باعث ناکارآمدی بخش توسعه و اقتصاد شهرستان خواهد شد.
فرماندار شاهرود بابیان اینکه ۴۱ درصد انعقاد قرارداد‌ها در بخش تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی به یک بانک عامل تعلق دارد، اظهار کرد: در مجموع عملکرد بانک‌ها مطلوب است، اما با توجه به اینکه طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی مبالغ کمی را شامل می‌شود باید در راستای تسهیل پرداخت تسهیلات به روستاییان گام برداریم.
محمدی در ادامه تصریح کرد: نباید کاری کرد که هزینه‌های صورت گرفته و سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در روستا‌ها از بین رود و برعکس باید امکانات موجود را برای روستاییان سهل الوصول کرد تا مشکلات مردم کمتر شود در غیر این صورت توفیقاتی حاصل نخواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه بانک‌ها در راستای خدمت به مردم باید راه را برای توسعه باز کنند، افزود: هر ۱۰ روز یک‌بار جلسات در فرمانداری گذاشته می‌شود، اما در حقیقت سرعت بسیار پایین است و نمی‌تواند توسعه ایجاد کند لذا بسیاری از طرح‌های موجود در کشور سرمایه در گردش ندارند و برای ادامه کار با مشکل مواجه هستند و معتقدیم باهم افزایی وعده‌های بسیاری به تحقق خواهد رسید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar