سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۸۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷- ۱۰: ۲۳
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان:
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت:شاهرود با ۲۵۹ طرح و میزان یک میلیارد و ۶۴۸ میلیون تومان تقریبا ۴۰ درصد پرداختی‌های استان را به خود اختصاص می‌دهد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، اسماعیل غنیان در جلسه کارگروه اشتغال شرق استان سمنان در تالار ولایت فرمانداری شاهرود بابیان اینکه شرق استان ۵۰ درصد سهمیه مشاغل خانگی را به خود اختصاص می‌دهند، ابراز داشت: ایجاد ۱۰ هزار و ۶۴۸ شغل در استان هدفگذاری شده است که تا تاریخ ۲۵ شهریورماه توانستیم چهار هزار و ۵۱۵ شغل را محقق کنیم.
وی بابیان اینکه ۴۰ دستگاه اجرایی استان سمنان در سامانه ثبت رصد فعالیت دارند، افزود: از ابتدای سال تاکنون ۴۲ درصد تعهد اشتغال استان محقق شده است که با توجه به تجربه سنوات گذشته پیش‌بینی می‌شود در نیم سال دوم بتوانیم این درصد را افزایش دهیم.
مدیرکل کار، تعاون و امور اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه سهمیه مشاغل خانگی استان طی سال جاری ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده است، ابراز داشت: تاکنون ۱۲ میلیارد و ۶۵۰ میلون تومان در قالب یک هزار و ۵۳۱ طرح به چهار بانک عامل استان ارسال‌شده که از این تعداد ۱۶۶ طرح به دلیل مشکلات برگشت داده شد.
غنیان در ادامه تصریح کرد: از میزان یک هزار و ۳۶۵ طرح با مبلغ ۱۱ میلیارد و ۷۷۹ میلیون تومان در استان سمنان تا این تاریخ ۵۷۴ طرح با چهار میلیارد و ۱۲۴ میلیون تومان یعنی حدود ۳۶.۵ درصد کل تسهیلات به متقاضیان طرح پرداخت‌شده است.
وی بابیان اینکه میامی ۴۳ طرح با ۳۳۰ میلیون تومان هشت درصد سهمیه استان را در مشاغل خانگی را به خود اختصاص داده است، افزود: بیشترین پرداختی‌های استان در شاهرود با ۲۵۹ طرح و میزان یک میلیارد و ۶۴۸ میلیون تومان بود که به صورت انفرادی پرداخت‌شده است و این رقم تقریبا ۴۰ درصد پرداختی‌های استان را به خود اختصاص می‌دهد.
مدیرکل کار، تعاون و امور اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه از میزان ۳۲ میلیارد و ۴۰۰ میلون تومان سهیمه شاهرود در بخش مشاغل خانگی ۴۴ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان طرح مصوب شده است، ابراز داشت: از این میزان ۳۵ میلیارد و ۱۰۰ میلون تومان منجر به عقد قرارداد شده و ۱۶ میلیارد و ۷۱۲ میلیون تومان تاکنون پرداخت‌شده است.
غنیان در ادامه تصریح کرد: در شاهرود ۱۰۸ درصد انعقاد قرارداد صورت گرفته که نسبت به استان رقم ۳۰ درصدی را به خود اختصاص می‌دهد که یعنی حدود ۲۶.۵ درصد پرداختی استان در شاهرود صورت گرفته است.
وی افزود: ۱۰ میلیارد و ۹۹۹ میلون تومان سهیمه میامی در مشاغل خانگی است که ۱۲ میلیارد و ۸۶۲ میلیون تومان مصوب دارد و ۹ میلیارد و ۲۷۴ میلیون تومان انعقاد قرارداد انجام و چهار میلیارد و ۷۷۱ میلیون تومان پرداخت‌شده است.
مدیرکل کار، تعاون و امور اجتماعی استان سمنان بابیان در واقع میامی هشت درصد انعقاد قرارداد کل استان را به خود اختصاص می‌دهد، ابراز داشت: ۷.۶ سهمیه استان در این شهرستان پرداخت‌شده که اعداد و ارقام نشان می‌دهد باید فعالیت کارگروه اشتغال با برنامه‌ریزی جدی‌تری در این دو شهرستان صورت گیرد.
غنیان اضافه کرد: بیشترین فعالیت مشاغل خانگی در جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و صنعت معدن تجارت است، زیرا بیشترین مجوز‌ها در این سه حوزه صادرشده و کمیته امداد و بنیاد شهید طرح‌های حمایتی قابل ملاحظه‌ای در بانک‌های عامل دارند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar