سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۸۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷- ۴۷: ۱۰
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه کوثر،
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه کوثر گفت: در راستای محومیت‌زدایی از چهره مناطق روستایی و دورافتاده شهرستان گروه‌های جهادی به روستا‌های محروم کوثر اعزام می‌شوند.

گروه‌های جهادی به روستا‌های محروم شهرستان کوثر اعزام می‌شوند

به گزارش خبرگزاری بسیج سرگرد پاسدار حسین بدیعی اظهار داشت: بسیج سازندگی در راستای عمران و آبادانی در مناطق روستایی به ویژه روستاهای دورافتاده و محروم اقدامات و فعالیت های مناسب و خوبی داشته و تلاش و جدیت بر افزایش این اقدامات در راستای محرومیت زدایی از منطقه است.

وی ساخت خانه محروم را از جمله اقدامات در راستای محرومیت‌زدایی برشمرد و بیان کرد: خانه محروم در راستای حمایت از خانواده‌های بی بضاعت و نیازمند در روستاهای محروم و کم برخوردار شهرستان احداث می‌شود تا بتوانیم نیاز آنها را در حوزه مسکن برطرف کنیم.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه کوثر افزود: طرح ساخت خانه محروم با همکاری و مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) در برخی روستاهای شهرستان در حال اجرا بوده و اجرای این طرح در راستای بهره‌مندی روستاییان نیازمند از سرپناه مناسب در سطح شهرستان تداوم خواهد داشت.

بدیعی با اشاره به فعالیت جهادگران در قالب اردوهای جهادی در شهرستان تصریح کرد: این اردوها برای ریشه کنی فقر و محرومیت از مناطق روستایی و دورافتاده توسط بسیجیان داوطلب که انسان‌های مخلص و بی ادعایی بوده و برای خدمات رسانی بدون منت به محرومان تلاش می‌کنند در مناطق محروم و روستایی شهرستان اجرا می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه کوثر مهمترین هدف جهادگران شرکت کننده در این اردوها را امیدآفرینی و تقویت روحیه و انگیزه برای تداوم زندگی در بین اقشار محروم و نیازمند برشمرد و گفت: این اقدام و کار خالصانه و بی ادعا دارای ارزش والایی نزد خداوند بوده که با اقدامات جهادگرانه در راستای نشاندن لبخند بر لبان مردم فقیر و تنگدست تلاش می‌کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar