سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۵۸۷۱۴
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷- ۵۷: ۱۲
در نشست مشترک کمیته آموزش و پیشگیری انجمن کلیوی استان با مدیران مدرسه علامه حلی زنجان مقرر شد آموزش سبک زندگی سالم از این مدرسه به عنوان پایلوت و از پاییز امسال آغاز شود .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان در این نشست تفاهم شد با توجه به شرایط زندگی امروزی و نوع تغذیه، دانش آموزان و خانواده های آنان با سبک زندگی سالم و چگونگی مراقبت از سلامتی آموزش ببینند .

انجمن کلیوی استان اعلام آمادگی کرد با حضور کارشناسان مرتبط با سلامتی ، ضرورت های پیشگیری از بیماریها را بویژه درباره نارسایی کلیه و عوامل آن به مردم آموزش دهد .

 در این نشست همچنین طهماسبی مدیر انجمن کلیوی استان و همچنین دکتر رفاهی از کارشناسان حوزه آموزش تاکید کردند از آنجا که شیوع بیماریها در جامعه باشیوه زندگی و تغدیه در ارتباط است لازم است آگاهی های اولیه در این خصوص هشدار داده شود و مردم با کمترین هزینه از نعمت بزرگ سلامتی خود مراقبت کنند.

خانم گیلک مدیر مدرسه علامه حلی زنجان هم در گزارشی از موفقیت آموزش های مهارت های زندگی در این مدرسه، آمادگی این آموزشگاه را برای ترویج سلامت در جامعه اعلام کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar