سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۹۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷- ۳۱: ۱۳
فرمانده سپاه هشترود:
فرمانده سپاه هشترود صبح امروز در اختتامیه طرح هجرت بسیج دانش آموزی این شهرستان با اشاره به اثرگذاری اردوهای جهادی گفت: مردم ایران به دانش آموزان بسیجی که با وجود سن کم مشکلات مدارس را در قالب طرح هجرت هجرت رفع می کنند، افتخار می کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، احمد تقی پور اظهار داشت: بازدهی طرح های هجرت مناسب و یکی از طرح های بسیار اثرگذار است چراکه بسیجی در وسط میدان است.

وی افزود: دختر و پسر دانش آموز بسیجی که وارد میدان شده و مدرسه را رنگ می کند در واقع به دشمن این پیام را می دهد که پای آرمان های انقلاب ایستاده است.

تقی پور اضافه کرد: در طول ۴۰ ساله گذشته نه به کشوری حمله کرده و در آینده نیز نخواهیم کرد اما اگر کشوری نگاه چپ به کشور داشته باشد حتما در مقابل آن ها خواهیم ایستاد.

وی تاکید کرد: امروز ایران اسلامی به قدرتی رسیده است که تن دشمنان به لرزه افتاده و این برای هر ایرانی مایه افتخار است.

تقی پور خاطرنشان کرد: برای رهائی از مشکلات اقتصادی باید با تکیه بر منابع داخلی، به خودکفائی برسیم تا اثر تهدیدهای دشمنان را خنثی کنیم.

وی ادامه داد: دانش آموزان با توجه به اینکه برنامه ریزی دشمن برای ضربه زنی از راه فضای مجازی است باید استفاده صحیحی از این مقوله داشته باشند.

فرمانده سپاه هشترود بیان کرد: دانش آموزان جهادگر، شهید فهمیده های زمان هستند و لازم است هر یک از دانش آموزان یک شهید را الگوی خود قرار دهند.

وی یاداور شد: در اردوهای طرح هجرت امسال ۸۲۰ نفر روز کار جهادی صورت گرفته که نظافت و آماده سازی مدارس برای بازگشائی از مهم ترین آن هاست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar