سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۵۹۱۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷- ۳۴: ۱۸
مسئول سازمان بسیج کارمندان خراسان رضوی خبر داد:
مسئول سازمان بسیج کارمندان خراسان رضوی گفت: در نظر داریم برای هر حوزه مقاومت بسیج ادارات ۲ میز خدمت ایجاد کنیم و پیش بینی ما این است تا پایان سال جاری ۲۰۰ میز خدمت در استان را برگزار نماییم.
سرهنگ پاسدار کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان رضوی؛ اظهار داشت: سازمان بسیج کارمندان اقدام به برگزاری ۵۰۰ اردوی جهادی «میز خدمت» با حضور بیش از ۵ هزار مدیر در سطح کشور کرد و در استان نیز در تاریخ ۲۵ و ۲۶ شهریورماه ۳۱ میز خدمت در کل استان که از این تعداد ۵ مورد در مشهد بود توسط بسیج ادارات برگزار شد.

وی در تبیین اهداف برگزاری چنین جلساتی گفت: با برگزاری میز خدمت در نظر داریم مسئولین در مناطق برای حل مشکلات پاسخگویی چهره به چهره بامردم داشته باشند.

مسئول سازمان بسیج کارمندان خراسان رضوی افزود: مابه عنوان یک فردمسئول بایستی مشکلات مردم راکه نمی‌توانند به مدیران دستگاه‌های اداری دسترسی داشته باشند را به مساجددعوت کنیم تا خدمتی به مردم کرده باشیم، چون خدمت به مردم و حل مشلات آن‌ها بهترین عبادت است.

وی خاطرنشان کرد: در نظر داریم برای هر حوزه مقاومت بسیج ادارات ۲ میز خدمت ایجاد کنیم و پیش بینی ما این است تا پایان سال جاری ۲۰۰ میز خدمت در استان را برگزار نماییم.

کمالی در پایان با اشاره به حضور گردان‌های بیت المقدس بسیج ادارات در رزمایش هفته دفاع مقدس گفت: ما ۵ گردان بیت المقدس در بسیج ادارات داریم که تا پایان ۹۸ قرار است ۲ گردان دیگر نیز تشکیل دهیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar