سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۵۹۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۷- ۳۳: ۱۶
به اتهام تخلفات مالی
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندر ماهشهر گفت: شهردار شهر چمران بندر ماهشهر به دلیل اتهامات مالى بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از بندر ماهشهر، مهدی محمدی اظهار کرد: شهردار شهر چمران از توابع شهرستان بندر ماهشهر به دلیل اتهامات مالی بازداشت شد.

وی افزود: بنا به صلاح‌دید دستگاه قضایى رسیدگى به این پرونده تا حصول نتیجه باید در فضایى آرام دنبال می شد اما متاسفانه پس از دستگیری متهم ، مطالبی خلاف واقع از جزئیات پرونده، میزان مال، موضوع اتهام، نوع اتهام، میزان مجازات و تعداد بازداشت شدگان در فضاى مجازى منتشر شد که تمامی آنان قویا تکذیب می شود.

دادستان بندر ماهشهر تصریح کرد: مدت شش ماه در فضاى آرام و بدون حاشیه، تحقیقات و کارهای اطلاعاتی صورت پذیرفت تا پرونده به مرحله بازداشت متهم رسید.

محمدی ادامه داد: اتهامات شهردار چمران صرفا مالى است. فعلا فقط وی به تنهایی بازداشت شده و قطعا افرادى که در این موضوع دخیل بوده احضار و میزان دخالت یا مسامحه آنان مورد بررسى قرار خواهد گرفت.

وی افزود: این پرونده و پرونده هاى بعدى که در اولویت دستگاه قضائی قرار خواهد گرفت با هماهنگى مقامات عالى قضایى استان به ویژه ریاست کل دادگسترى استان خوزستان پیگیری و دنبال خواهد شد. یقینا دستگاه قضائی در اجراى عدالت و برخورد با افرادى که به بیت المال دست درازى میکنند بدون هیچ مسامحه اى با هر فردى و در هر جایگاهى برابر مقررات شدیدا برخورد خواهد کرد.

دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا می شود اخبار و اطلاعات خود راجع به هر موضوعى، به ویژه اخبار قضایى را از منابع معتبر اخذ و از پخش اخبار بى اعتبار در فضاى مجازى خوددارى کنند. بدیهى است در انتشار اخبار کذب چنانچه منجر به جرم شود برابر مقررات با خاطیان برخورد خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar