سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۵۹۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷- ۱۱: ۰۸
در قالب میز خدمت صورت گرفت:
فرمانده بسیج حوزه ادارات سپاه شهرستان چابهار گفت: رزمایش خدمت رسانی میز خدمت در قالب رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج؛ با اعزام گروه جهادی شهید قربان دلارامی در روستای کپرنشین میرآباد با حضور جمعی از مسئولین ادارات چابهار به منظور برطرف کردن مشکلات مردم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بسیج از چابهار، حسین غمشاد فرمانده بسیج حوزه ادارات سپاه شهرستان چابهار گفت: در مراسم میز خدمت امروز مدیران و معاونت‌های هفت اداره در منطقه میرآباد چابهار حضور داشتند که بعد از بیان مشکلات مردمی در مجموع به حدود ۱۰۰ خانواده کمک رسانی خواهد شد.
 
وی افزود: امروز فرمانده سپاه شهرستان چابهار به همراه مدیران و معاونت‌های ادارات کمیته امداد امام خمینی (ره،) برق، آب و فاضلاب، بنیاد شهید، دادگستری و آموزش و پرورش با حضور در بین مردم میرآباد چابهار به مشکلات و کاستی‌های مردم این منطقه برای رفع معضلات گوش فرا دادند.

غمشاد  با اشاره به کمک رسانی‌های ادارات به مردم این منطقه تصریح کرد: در این مراسم مردم خواستار برقراری برق در بسیاری از مناطق فاقد شبکه بودند که تاکنون به دلیل نبود نقشه راه و شهرسازی مجوز توزیع شبکه برق داده نشده بود، ولی برای رفاه سریعتر مردم، رئیس اداره برق چابهار وصل و راه اندازی موقتی برق تا ساماندهی معابر در این منطقه را برای حل معضل خاموشی و نبود شبکه برق وعده داد.

​فرمانده بسیج حوزه ادارات سپاه شهرستان چابهار ادامه داد: در این مراسم رئیس کمیته امداد چابهار اقدام به راهنمایی برای تشکیل پرونده خانواده‌هایی کرد که فاقد سرپرست خانوار می‌باشند تا به خانواده مددجویان کمیته امداد ملحق شوند.

​وی در خصوص کمک رسانی به دانش آموزان کم بضاعت در سال تحصیلی جدید عنوان کرد: معاون پژوهشی آموزش و پرورش چابهار طی این مراسم از کمک رسانی به دانش آموزان کم بضات از محل کمک‌های خیران در سال تحصیلی جدید خبر داد تا بیشترین تلاش برای کاهش نرخ بی سوادی در منطقه انجام و هیچ محصلی بخاطر نبود لوازم التحریر مجبور به ترک تحصیل نشود.

​غمشاد در خصوص آبرسانی به مردم منطقه تصریح کرد: رئیس اداره آب و فاضلاب چابهار طی این مراسم از آبرسانی بیشتر با تانکر در میان مردم منطقه میرآباد خبر داد تا دغدغه کمبود آب کاهش یابد.

​وی در خصوص کمک رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران منطقه خاطرنشان کرد: رئیس بنیاد شهید چابهار ضمن دیدار با خانواده‌هایی از شهدا و جانبازان که دغدغه و مشکلات داشتند اقدام به حل معضلات و رسیدگی به امور مطالبات در حوزه‌های مختلف کرد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: