سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۵۹۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۷- ۲۴: ۱۷
مسئول تربیت و آموزش سپاه ناحیه بهار:
مسئول تربیت و آموزش سپاه ناحیه بهار گفت: جنگ فرهنگی علاوه بر اینکه باعث تبلیغ فساد و خیانت در جامعه بوده بلکه بیشتر از همه بنیان خانواده‌ها را سست می‌کند.

جنگ فرهنگی دشمن بنیان خانواده‌ها را سست می‌کندبه گزارش خبرگزاری بسیج از بهار، حجت الاسلام مرتضی محمودی در نشست روشنگری خواهران بسیجی پایگاه محدثه حوزه بسیج فاطمه الزهرا(س) شهرستان بهار با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن اظهار داشت: جنگ فرهنگی دشمنان انقلاب همه سنین جامعه را درگیر کرده است.

وی افزود: این جنگ فرهنگی علاوه بر اینکه باعث تبلیغ فساد و خیانت در جامعه بوده بلکه بیشتر از همه بنیان خانواده‌ها را سست می‌کند.

مسئول تربیت و آموزش سپاه ناحیه بهار با تأکید بر مراقبت از نماز تصریح کرد: مادران پایه‌های خانواده‌ها هستند و کودکان در دامان آنها رشد می‌کنند و مادر را الگوی خود دارند بنابراین بهتر است مادران با مراقبت و انجام فریضه واجب نماز اعضای خانواده را نیز به همین جهت تشویق کنند.

وی ابراز داشت: باید به نماز کودکان حساس باشید تا شیطان باعث سست شدن اعتقاداتشان نشود.
محمودی در با اشاره به استفاده از کالای ایرانی عنوان کرد: با خرید کالای ایرانی به اقتصاد مقاومتی کمک خواهیم کرد و چرخه‌های اقتصاد رونق می‌گیرد .
انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: