سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۰۶۷۳
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۷- ۳۰: ۲۰
بیانیه سپاه سلمان در برابر اقدامات تروریستی:
ملت ایران به فضل الهی و به مدد رهبری حکیم فرزانه انقلاب و برخورداری از نیرو‌های انقلابی، مومن و ورزیده امنیتی اطلاعاتی و نیرو‌های مسلح مقتدر و هوشمندانه با عزم و اراده‌ی راسخ حافظ اصلی امنیت کشور خواهد بود.

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بدنبال وقوع حادثه تروریستی  در اهواز بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
این جنایتکاران، شمر‌های زمان هستند و به فرموده  قرآن هیچ عهد و پیمان آن‌ها مورد اعتماد نیست و این حقیقت را ملت ایران امروز به روشنی می‌بیند امام خامنه‌ای (مدظله)

حافظه تاریخی ملت ایران شهادت می‌دهد هر گاه دشمن با پناه بردن به تروریسم و ارتکاب جنایت تروریستی در صدد ایجاد تزلزل و اختلال در روند حرکت پیش برنده انقلاب و نظام اسلامی برآمده است، به گونه معکوس این واقعیت را دریافته است که وحدت و انسجام داخلی و هوشمندی و آمادگی نیرو‌های امنیتی و دفاعی کشور، مانع تعبیر رویای باطل آنان شده است.

به رغم خواست شیطانی نظام سلطه و صهیونیسم و آمال و آرزو‌های دولت‌های مرتجع منطقه و تولیدکنندگان تروریسم تکفیری و سلفی ملت ایران به فضل الهی و به مدد رهبری حکیم فرزانه انقلاب و برخورداری از نیرو‌های انقلابی، مومن و ورزیده امنیتی اطلاعاتی و نیرو‌های مسلح مقتدر و هوشمندانه با عزم و اراده‌ی راسخ حافظ اصلی امنیت کشور خواهد بود.

اشرار و تروریست‌های کوردل منطقه گمان نکنند که می‌توانند با این اقدامات کور و وحشیانه خللی در امنیت کشور ایجاد کنند و بدانند همانگونه که پیر جماران فرمودند: (بکشید ما را ملت ما بیدارتر می‌شود) این حرکت ترورستی نشان دهنده توان و قدرت نیست بلکه نشان از ذلت و در ادامه اقدامات داعش در عراق و سوریه است که مردم بی گناه که نه در موقعیت دفاعی و نه موقعیت نظامی هستند را به شهادت میرسانند.

تروریست‌های استخدام شده، آموزش دیده و تسلیح شده و تامین شده توسط یک رژیم خارجی با به شهادت رساندن مردم ایران هنری به خرج ندادند و حامیان تروریسم در منطقه و اربابان آمریکایی آن‌ها را برای چنین حملاتی مسئول بوده و پاسخ ایران، در دفاع از ایرانیان قاطعانه و سریع خواهد بود.

ما پاسداران و بسیجیان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی اعلام می‌داریم همچون گذشته پای آرمان‌های امام راحل ایستاده و تا آخرین قطره از خون خود از انقلاب اسلامی و مردم ایران دفاع خواهیم کرد.

معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar