سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۱۰۰۴
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۷- ۵۱: ۰۹
استاندار قم:
استاندار قم ارائه گزارش عملکرد موسسات مالی و اعتباری به دولت را ضروری دانست و گفت: همسویی عملکرد موسسات مالی و اعتباری بخش خصوصی با سیاست‌های توسعه‌ای استان ضروری است.

موسسات مالی و اعتباری با سیاست‌های توسعه‌ای استان همسو باشند
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، سید مهدی صادقی در دیدار با اعضاء هیأت مدیره بانک مهر اقتصاد استان قم، به اهمیت نقش بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری بخش خصوصی در توسعه استان اشاره و اظهار کرد: بخش‌های خصوصی مالی و اعتباری با ارائه گزارش عمکلرد خود و حرکت همسو با سیاست‌های کلان استان می‌توانند نقشی اساسی در توسعه استان ایفا کنند.

استاندار قم با بیان لزوم حمایت بانک‌ها از کارآفرینان و ارائه تسهیلات مناسب به متقاضیان، اضافه کرد: در نحوه پرداخت تسهیلات به طرح‌های کارآفرینی ضمن نهایت همکاری و تسهیل با متقاضی، به موضوع اجرایی بودن و جوانب مختلف طرح‌های اشتغال و تولید توجه کامل شود.

صادقی با تأکید بر وجود منابع مالی استان در بانک‌های مختلف و سپرده گذاری مردم در موسسات مالی و اعتباری استان، ادامه داد: ضروری و منطقی است که این موسسات بخشی از این منابع مالی را برای توسعه استان صرف کنند.

در این جلسه بهروز درخشان مدیر عامل بانک مهر اقتصاد قم نیز با ارائه آماری از فعالیت‌ها و تسهیلات پرداخت شده در طول سال‌های گذشته به متقاضیان، اضافه کرد: بالغ بر ۷ هزار فقره وام بانکی در عناوین مختلف با مبلغی در حدود ۲۷۸۲ میلیارد ریال طی ۶ ماه اول سال جاری به متقاضیان پرداخت شده است.

وی به اهمیت رعایت مسائل شرعی و قانونی در عقود بانکی اشاره کرد و ادامه داد: بیش از ۴۰۰ هزار نفر ساعت آموزش با حضور کارشناسان مذهبی و حقوقی و نیز حضور روحانیون در شعب بانک برای رفع شبهات در این زمینه صورت گرفته است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar