سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۱۰۹۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۷- ۵۶: ۱۸
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: روشنگری مرحوم حجت الاسلام غفاری در خواباندن فتنه ها قابل انکار نیست.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی با حضور در مجلس ترحیم امام جامعه فقید سلماس مرحوم حجت الاسلام غفاری در این شهرستان اظهار کرد: حجت الاسلام شیخ محمد غفاری فردی بود که در زمان حساس فتنه روشنگری کردند و اجازه ندادند فتنه گران از احساسات پاک مردم سوء استفاده کنند.

وی افزود: از مبارزان نهضت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه رژیم ستم شاهی بود که بارها توسط ساواک بازداشت و تبعید شد، ولی این شکنجه ها ذره ای در ایمانش در مبارزه با رژیم منحوس پهلوی خللی وارد نیاورد.

این مسئول خاطرنشان کرد: غفاری خود را وقف مردم و انقلاب اسلامی کرده بود و با هدایت های روشنگرانه خود اتحاد و همدلی را در سلماس به ارمغان آورد؛ این روحانی خدوم در مقابل مردم متواضع و رئوف و در مقابل خائنین محکم و استوار بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: دشمنان ما الان در پی اختلاف افکنی میان مسلمانان هستند و با استفاده از جهل برخی افراد در حال ترویج امام ستیزی و عدالت ستیزی هستند.

وی اضافه کرد: حجت الاسلام شیخ محمد غفاری فردی بود که در زمان حساس فتنه روشنگری کردند و اجازه ندادند فتنه گران از احساسات پاک مردم سوء استفاده کنند؛ همچنین از مبارزان نهضت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه رژیم ستم شاهی بود که بارها توسط ساواک بازداشت و تبعید شد، ولی این شکنجه ها ذره ای در ایمانش در مبارزه با رژیم منحوس پهلوی خللی وارد نیاورد.

این مسئول اظهار کرد: ایشان خود را وقف مردم و انقلاب اسلامی کرده بود و با هدایت های روشنگرانه خود اتحاد و همدلی را در سلماس به ارمغان آورد؛ این روحانی خدوم در مقابل مردم متواضع و رئوف و در مقابل خائنین محکم و استوار بود .

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar