سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۱۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۷- ۴۰: ۰۹
مدیرعامل شرکت مخابرات استان در جلسه بررسیافزایش پهنای باند و سرعت اینترنت در بهمئی مشکلات حوزه ارتباطات شهرستان بهمئی گفت: در مورد افزایش پهنای باند و سرعت اینترنت در حال ایجاد تغییرات در سیستم هستیم و به زودی شاهد رفع اختلالات نیز خواهیم بود.
افتخاری با اشاره به یک سویه بودن فیبر نوری در بهمئی افزود: با تخصیص اعتبار برای فیبر نوری از سمت لنده به سرآسیاب یوسفی تا پایان سال ۹۸، زمینه برخورداری ارتباط پایدار و افزایش پهنای باند در شهرستان بهمئی فراهم می‌شود.
وی با بیان اینکه آماده سازی و نصب تجهیزات اینترنت روستا‌ها در حال اجرا است گفت: در خیلی از روستا‌ها تا دو ماه دیگر عملیات نصب دکل، تجهیز و راه اندازی به پایان خواهد رسید.
سنایی فرماندار بهمئی هم با اشاره به ضروری بودن تامین زیر ساخت‌های ارتباطی در این شهرستان گفت: شهرستان بهمئی به علت یک سویه بودن فیبر نوری دچار آسیب‌های غیر قابل پیش بینی از جمله قطعی ارتباط بیش از ۱۲ ساعت می‌شود.
رئیس اداره مخابرات شهرستان بهمئی نیز گفت: در شهر لیکک ظرفیت واگذاری تلفن ثابت تکمیل شده است این در حالی است که متقاضیان زیادی هم در نوبت هستند.
جهانیان افزود:مهمترین مشکل شهرستان بهمئی برخوردار نبودن بخش سرآسیاب یوسفی، دهستان کت و کفشکنان از اینترنت پرسرعت است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: