سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۲۰۹۷
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۷- ۳۱: ۱۹
با همت سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ساخت مدارس یک تا 14 کلاسه در مناطق محروم استان با هدف محرومیت زدایی مورد توجه این نهاد انقلابی است.
به گزارش خبر نگار بسیج از خاش، با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، معاون امور عمرانی فرمانداری خاش، فرمانده سپاه خاش و شماری از مقامات استانی و محلی خاش سه مدرسه ساخته شده به همت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در مناطق محروم این شهرستان افتتاح شد.

سردار امان اله گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در حاشیه افتتاح این واحد های آموزشی در گفتگو با خبرنگار بسیج در شهرستان خاش گفت: برای اجرای این تعداد واحد آموزشی حدود ۷۵۰ میلیون ریال هزینه شده و بسیار خوشحال هستیم در این فصل از سال فرزندان مردم می‌توانند از امکانات آموزشی بهتری جهت فراگیری علم و دانش بهره ببرند.

وی افزود: کار ساخت و تجهیز افزون بر ۱۸۰ واحد آموزشی را در نقاط مختلف این استان در دستور کار داریم که به تدریج افتتاح می‌شوند.

سردار گشتاسبی اظهار داشت: برای اجرای این تعداد فضا‌های آموزشی افزون بر ۱۷ میلیارد ریال هزینه می‌شود.
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: ساخت مدارس یک تا ۱۴ کلاسه در مناطق محروم استان با هدف محرومیت زدایی مورد توجه این نهاد انقلابی است.

این مسئول تصریح کرد: مردم یاری و محرومیت زدایی از اولویت‌های مهم سپاه است که از روز‌های گذشته افزون بر ۲۲۵ گروه جهادی سپاه در نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان حضور پیدا کرده اند و کار خدمت رسانی به اقشار نیازمند را برعهده دارند.

وی افزود: سپاه در حوزه‌های آموزشی، ساخت و تجهیز مدارس و توزیع بسته‌های فرهنگی و اجرای کار‌های عمرانی و مشارکت در امور کشاورزی و اشتغالزایی و ... با جدیت پای کار است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar