سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۴۸۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۸
مسئول بسیج مهندسین استان قزوین در گفتگو با «بسیج»:
عباسی گفت: یکی از اهداف کلینیک های صنعتی بهبود وضعیت آن ها و نیز تبدیل شدن این واحدها به کارخانجات صادرات محور است.

جعفر عباسی،مسئول بسیج مهندسین استان قزوین در گفتگو با خبرنگار اقتصادی بسیج با اشاره به فعالیت کلینیک های صنعتی برای حل مشکلات و چالش های واحدهای صنعتی در راستای رزمایش اقتدار عاشورایی گفت: در راستای راه اندازی کلینیک های صنعتی  جلسات متعددی را با مسئولین صنعت و مسئولان شرکت  واحد های صنعتی  استان قزوین و مسئولین اجرایی بسیجی در کلینیک های صنعتی برگزار کردیم تا شاهد بررسی بهتر و عارضه یابی دقیق تر از واحدهای صنعتی باشیم.گفتنی است یکی از اهداف کلینیک های صنعتی  بهبود وضعیت آن ها و نیز تبدیل شدن این واحدها به کارخانجات صادرات محور است.

ناگفته های بسیج مهندسان عمران در محرومیت زدایی/کلینیک های صنعتی، واحدهای صنعتی را صادرات محور می کنند

بخشی از فعالیت های سازمان بسیج مهندسین استان قزوین متمرکز بر روی فعالیت های عمرانی و محرومیت زدایی است بر این اساس با جمع آوری کمک های مردمی حدود ۱۵۰ سری لوازم تحریر ویژه خانواده بی سرپرست و دانش آموزان بی بضاعت توزیع شد گفتنی است در این طرح برای هر نفر حدود۱۰۰ هزار تومان هزینه شد. گفتنی است با توجه به وضعیت اقتصادی کشور کمک به دانش آموزان و دستگیری از اقشار محروم تبدیل به یک فرهنگ در استان شده است که جای  تقدیر و تشکر دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar