سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۵۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷- ۲۴: ۱۱
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق:
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق گفت: بسیجیان ولایتمداران با ایمانی هستند که دین را احیا کرده اند و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، سردار محمد مارانی، فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در مراسم اجتماع ۲۵ هزار نفری بسیجیان که در میدان سربازان گمنام زیباشهر شهرستان   زاهدان برگزار شد، گفت: بسیجیان از ابتدای انقلاب تا کنون همیشه همراه نظام بوده اند و با حضور در کنار تمامی رزمندگان و مدافعان انقلاب همیشه کلمه لا اله  الا الله را بر زبان جاری کرده اند.
 
وی با اشاره به این مطلب که بسیجیان غیور با حضور پرشور خود در تمام عرصه ها و میدانها در مبارزه با دشمن پیروز میدان بوده و خواهند بود افزود: این حضور نا امیدی را در دل دشمنان و بدخواهان ایجاد کرده است.
 
سردار مارانی با اشاره به این مطلب که بسیجیان  امروز آماده اند تا همراه با همه رزمندگان و بسیجیان کل کشور با شهدا و امام شهدا و ولی امر خود عهد مجدد ببندند که چون گذشته همراه انقلاب باشند تصریح کرد: بسیجیان پیرو مکتبی هستند که توسط امام راحل بنیانگذاری شده است.
 
وی افزود: مردم دنیا امروزه در عمل بسیجیان را الگوی خود قرار داده اند، آنچه را که در طول 39 سال انقلاب اسلامی به یاری خدا و کوری چشم دشمنان پایه های مذهبی و ایمانی سلاح پیروزی بوده است و در این راستا خونهای زیادی را تقدیم نظام و انقلاب کرده اید.
 
این مسئول ادامه داد: تحریم‌ها و جنگ اقتصادی و فشار‌های معیشتی علیه ایران اسلامی حربه جدید دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است  تا از این طریق مردم را به زانو در آورند که در این صحنه نیز مردم قطعا پیروز خواهند شد و دشمن به اهداف خود دست نخواهد یافت.
 
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با تاکید بر این نکته که بسیج در طول انقلاب نقش تعیین کننده ای داشته که احیاء دین و انقلاب یکی از نقشهای ماندگار این نهاد است، بیان کرد: اگر امروز انقلاب ما در جهان می درخشد و ام القرای اسلام در جهان هستند علت آن حضور به موقع و سریع نیروهای مخلص و جان برکف بسیجیان است .
 
این مسئول تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی تا کنون در تمامی صحنه‌های نظامی به ویژه هشت سال دفاع مقدس با شکست مواجه شداند بر همین اساس سعی دارند تا با ورود در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی به اهداف شوم خود دست یابند که این آرزو را با خود به گور خواهد برد، زیرا حضور بسیجیان مانع رسیدن دشمنان به اهداف شوم شان است.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور با بیان اینکه بسیج زیر پرچم انقلاب ایستاده و از اسلام دفاع می‌کند، تصریح کرد: دشمنان فهمیده اند که در صحنه های نبرد نمی توانند با بسیجیان مقابله کنند، شکست امروز دشمن ناشی از قدرت و تعصب بسیجیان است، زیرا مردان و زنان بسیجی همواره در کنار انقلاب هستندو مقاومت امروز در تمام صحنه ها می درخشد و پیروز میدان نبرد است.

وی ادامه داد: الگوی نیروهای مقاومت در یمن، سوریه، لبنالن و عراق شهدایی چون میر حسینی ها و عالی ها هستند، دشمن موفق نشدند مردم محور مقاومت را شکست دهند، امروز بسیج به عنوان نیروی ذخیره انقلاب در ایران و در تمام بلاد اسلامی در کنار‌محور مقاومت ایستاده است.

سردار مارانی بیان کرد: امروز جهانیان شاهد اقتدار بسیج هستند که این اقتدار دل دوستان را شاد و ترس در دل دشمنان انقلاب اسلامی و جریان مقاومت ایجاد کرده است.

وی تاکید کرد: بسیجیان باید تلاش کنند در زیر پرچم انقلاب و در کنار ولایت ثابت قدم بایستند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar