سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۵۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷- ۰۰: ۰۸
مسئول سابق بسیج کارگری در گفتگو با «بسیج»:
کریمی گفت: اگر سخنان رهبری در خصوص بهره مندی از توان داخلی عملی می‌شد وضعیت اقتصادی کشور به اوضاعی  که در آن هستیم نمی رسید.

سردار کریمی، مسئول سابق بسیج کارگری سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج با اشاره به بی توجهی مسئولین به سخنان رهبر انقلاب و استفاده از توان داخلی برای مقابله با فشارهای اقتصادی گفت: متاسفانه بیان حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان ولی امر مسلمین به گوش خیلی‌ها رسید اما به راحتی از آن عبور کردندمتاسفانه در دولت کنونی هم که سرمایه ها و منابع کلان کشور در آنجا مدیریت و هدایت می شود  ونیز صنعت و تولید کشور از طریق دولت مدیریت و هماهنگ می‌شود، آنطور که شایسته و زیبنده نظام جمهوری اسلامی ایران بود و باید منویات مقام معظم رهبری عملی می‌شد اقدام نکردند.در واقع دولت مردان برای بهره مندی از توان داخلی در راستای منویات مقام معظم رهبری  آنطور که شایسته و بایسته است  پای کار نیامدند.

 هدایت و مدیریت صنعت و تولید با دولت است/بی اعتقادی دولت به توان داخلی

مسئول سابق بسیج کارگری سازمان بسیج مستضعفین  تصریح کرد: به نظر می‌رسد آن طور که مقام معظم رهبری در خصوص بهره مندی از توان داخلی برای حل مشکلات اقتصادی  اعتقاد دارند در بین مسئولین و مدیران کشور، اعتقادی وجود ندارد. به نظر می رسد که اگر سخنان رهبری در خصوص بهره مندی از توان داخلی عملی می‌شد وضعیت اقتصادی کشور به اوضاعی  که در آن هستیم نمی رسید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar