سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۵۳۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷- ۴۷: ۱۰
شهید «علی نجفی» از دهستان بادخوره شهرستان اسدآباد در ۲۸ بهمن ماه ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ در فاو عراق به مقام شهادت نائل شد.

زندگینامه شهید «علی نجفی»به گزارش خبرگزاری بسیج از اسدآباد، بسیجی شهید «علی نجفی» فرزند قربانعلی متولد ۱۳۴۷ از دهستان بادخوره شهرستان اسدآباد از یک خانواده مذهبی و تحت تربیت پدر و برادران مؤمن و آگاه رشد و تربیت یافت.

علی از آغاز نوجوانی متین، حق‌جو و برای هر دوست و رفیقی یک همراه خوبی بود؛ در زمان پیروزی انقلاب اسلامی تازه به سن نوجوانی رسیده بود و از طریق خانواده با آموزه‌های انقلاب آشنا شده بود و در همان سن مقید به شئونات اسلامی و انسانی بود و با ورود به آغاز جوانی یکی از حامیان انقلاب و پیروان احکام اسلامی بود.

علی دارای حسنات اخلاقی و صفات انسانی و اسلامی رضایت بخشی بود؛ از همان آغاز نوجوانی از حالات علی مشخص بود مقام شهادت شایسته ایشان است چراکه نوجوانی متفاوت بود و به یاری رزمندگان اسلام شتافت و در ۲۸ بهمن ماه ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ در فاو عراق به مقام شهادت نائل شد و پیکر پاکش در گلزار شهدای اسدآباد آرام گرفت و روح پاکش به جوار الهی پرواز کرد.

روحش شاد و خاطرش جاودان و گرامی باد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: