سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۵۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷- ۴۷: ۱۰
سردار سادات حسینی:
معاون فرهنگی سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ گفت: حضور بسیجیان در رزمایش اقتدار عاشورایی، برای دوستان، پیام وحدت و مودت و برای دشمنان، پیام قدرت و ارعاب دارد.

بسیجیان در هر شرایطی پای نظام، انقلاب و رهبری ایستاده اندبه گزارش خبرگزاری بسیج از سپاه تهران بزرگ، سردار سید محمد باقر سادات حسینی، معاون فرهنگی سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ پیرامون حضور ده ها هزار نفری بسیجیان در استادیوم آزادی گفت: با عنایت به شرایطی که هم اکنون کشور ما با آن روبروست نظیر تهدیدات آمریکا در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و به ویژه عرصه ی اقتصادی که در بستر رسانه های استکباری شکل می گیرد، لازم بود که بسیجیان ما یک بار دیگر اظهار قدرت کنند.

وی درخصوص حمله موشکی اخیر سپاه پاسداران نیز تصریح کرد: حمله موشکی اخیر رزمندگان ایران در سپاه پاسداران به مزدوران داعش و همچنین حضور مردم در تشییع پیکر مطهر شهدای اهواز به نشانه ی اعلام وفاداری و همبستگی، حرکت بسیار مثمر ثمری در اعلام قدرت ایران اسلامی در مقابل دشمنان بود.

سردار سادات حسینی در رابطه با پیام حضور بسیجیان بیان داشت: حضور باشکوه بسیجیان در استادیوم آزادی، برای دوستان، خودی ها و همه کسانی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند پیام وحدت، مودت، دوستی، اقتدار و هماهنگی دارد و برای دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیام اظهار قدرت و ارعاب است به نشانه ی اینکه ما هستیم و بسیجیان ما در هر شرایطی و هرگونه مشکل اقتصادی درصحنه حضور دارند و علی رغم همه مشکلات موجود، پای نظام و انقلاب و رهبری ایستاده اند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: