سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۶۶۰۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷- ۳۰: ۱۴
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس :
نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران همیشه دنبال حق و حقیقت بوده و دشمنی آمریکا برای ما ثابت شده و به دنیا هم ثابت شد و آمریکایی ها به دنبال آشوب در جهان هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از دهاقان، سمیه محمودی با حضور در جلسه شورای اداری که با حضور مسؤولان شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: فاجعه تروریستی اهواز را تسلیت می‌گوییم و محکوم می‌کنیم و سربلندی ایران در دادگاه لاهه را تبریک می‌گوییم.

وی افزود: ایران همیشه دنبال حق و حقیقت بوده و دشمنی آمریکا برای ما ثابت شده و به دنیا هم ثابت شد و آمریکایی ها به دنبال آشوب در جهان هستند.

وی با بیان این که از حادثه تروریستی اهواز باید درس بگیریم، افزود: تصاویر حادثه تروریستی اهواز را در صحن علنی مجلس دیدیم و اطلاعات خوزستان واضح و روشن توضیح دادند که البته ناهماهنگی‌هایی مشخص بود و این اتفاق در هر جایی ممکن است رخ دهد اما مهم این بوده که درس اتحاد و هماهنگی بگیریم.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: در حادثه تروریستی اهواز تروریست‌ها از ایرانی‌هایی بودند که سمت و سوی فکری خود را به سمت وهابیت برده بودند.

وی عنوان کرد: ما باید به مردم رسیدگی کنیم و پاسخگو باشیم صحبت‌ها را گوش دهیم و با احترام پاسخ دهیم، مشکلات مردم زیاد بوده مردم مشکل بیماری و بیکاری دارند.

محمودی گفت: ای کاش می‌شد بیشتر در شهرستان بودم من هر هفته در شهرستان حضور دارم اما فرصت این که به همه جا سرکشی کنم وجود ندارد، ما خدمت‌گزار مردم هستیم و باید دست در دست هم دهیم.

وی گردشگری و بوم‌گردی را تنها راه حل رفع مشکلات اقتصادی دهاقان دانست و اعلام کرد: بحث گردشگری و بوم‌گردی در شهرستان دهاقان بسیار ضروری و مهم بوده زیرا در این شهرستان با مشکل خشکسالی و کشاورزی مواجه هستند و در بخش صنعت هم مشکل داریم و بوم‌گردی تنها راه حل رفع مشکلات اقتصادی دهاقان تلقی می‌شود.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر ماه 2 جلسه تخصصی درباره گردشگری شهرستان برگزار شود و بازخورد داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: همه ما باید از تریبونی که در اختیار داریم استفاده کنیم، مسؤولان شهرستانی از تریبون محلی استفاده کنند، حقانیت ر ا بگویند تا به نفع مردم باشد، از دروغ استفاده نکنند زیرا عاقبت خوبی ندارد و صحبت کنیم تا خودباوری را رشد دهیم.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تسهیلات باعث اشتغال نمی‌شود، گفت: شهرستان دهاقان از تسهیلات روستایی به خوبی استفاده کرده اما باید در بحث اشتغال پیشرو باشیم، در جلسات استانی گفتم تسهیلات اشتغال خوب نیست و باعث اشتغال نمی‌شود و ابتدا باید زیرساخت‌های شهرستان آماده شود و در واقع باید مسیر را درست برویم.

وی وضعیت ارزی کشور را خوب دانست و عنوان کرد: ما در شرایط بحران و حساسی هستیم باید وحدت و یکپارچگی خود را حفظ کنیم ، کشورهای اطراف ما دشمنی می‌کنند و نباید در کشورمان درگیری وجود داشته باشد.

محمودی با بیان اینکه نباید به خودی گل بزنیم، بیان کرد: هدف همه ما نظام جمهوری اسلامی است، سخنان رهبر معظم انقلاب ، شهدا و امام راحل بر مبنای وحدت بوده و نباید به خودی گل بزنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar