سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۶۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷- ۱۶: ۱۱
مسئول سازمان بسیج علمی آذربایجان شرقی:
مسئول سازمان بسیج علمی آذربایجان شرقی در جلسه شورای علمی استان، گفت: بسیج اقشار، ظرفیت ها و توانمندی های بسیار گسترده ای در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد که از آن ها مغفول مانده ایم و باید از این ظرفیت ها به بهترین شیوه استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حسین جهانگیری افزود: سازمان بسیج علمی استان تلاش دارد، تحقیقات و طرح های انجام شده در این سازمان را به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی سوق دهد و نقاط ضعف و قوت را در این حیطه به صورت علمی بیان کند. 

وی با بیان این که سازمان بسیج علمی آذربایجان شرقی، باتکیه بر نیاز سنجی های انجام گرفته از مجموعه های بسیج اقشار استان، موضوع اقتصاد مقاومتی را دارای اولویت تشخیص داده است، اظهارداشت: بیش از یک سال بر روی موضوع «نقش بسیج اقشار در تحقق اقتصاد مقاومتی» کار شده و به صورت جداگانه از هر قشر بسیج مصاحبه و پژوهش به عمل آمده است. 

جهانگیری ادامه داد: حاصل پژوهش های انجام یافته توسط این سازمان، گزارش 220 صفحه ای از 21 قشر بسیج شد که به صورت جداگانه و به صورت مباحثه ای برای هر قشر ارائه می شود. 

مسئول سازمان بسیج علمی آذربایجان شرقی با تاکید بر این که سازمان بسیج علمی، تنها قصد انجام کار صرفا علمی را ندارد، خاطرنشان کرد: تلاش داریم در پژوهش های انجام یافته توسط این سازمان، نتایج علمی قابل استفاده تولید شود و صرفا به نتایج کلیشه ای اکتفا نخواهیم کرد.

جلسه شورا علمی با حضور مسئولان بسیج اقشار آذربایجان شرقی  با موضوع «نقش بسیج اقشار در تحقق اقتصاد مقاومتی» برگزار شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar