سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۶۴۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷- ۱۳: ۰۹
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «بسیج»:
سید حسین نقوی حسینی گفت: بسیج می تواند در بازگشت اعتماد مردم به کشورمان موثر باشد این مرحله می تواند نشان دهنده بازگشت اقتصاد به شرایط تعادلی جدید از مراحل بسیار حساس در برنامه ریزی های اقتصاد یبه شمار رود.

سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: مردم انتظاراتی را از دولت دارند اعم از اینکه بتواند کاهش نرخ بیکاری و افزایش رشد در اقتصاد را فراهم کند و نشانه هایی از بازگشت اقتصاد به شرایط عادی و خروج از رکود را فراهم کند.

وی با بیان اینکه بسیج می تواند در بازگشت اعتماد مردم به کشورمان موثر باشد افزود: این مرحله می تواند نشان دهنده بازگشت اقتصاد به شرایط تعادلی جدید از مراحل بسیار حساس در برنامه ریزی های اقتصاد یبه شمار رود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در خاتمه افزود: باید سیاست های مقابله با بحران از سوی دولتمردان فراهم شود تا از این طریق شرایط نامطلوب اقتصادی از بین رفته و در بخش های مختلف اقتصادی تعادل ایجاد شود. لذا اهمیت برنامه ریزی برای خروج از رکود اقتصادی ضروری است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar