سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۶۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷- ۰۰: ۰۸
مسئول سازمان بسیج کارمندان در گفتگو با «بسیج»:
فصیح رامندی گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در طول حدود یک ماه در سراسر کشور در بخش های رزمی و خدمات اجتماعی برگزار شد و به معنای واقعی کلمه، اقتدار بسیج را برای همگان نمایان کرد.

ناصر فصیح رامندی مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به برگزاری موفق رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، اظهار داشت: این رزمایش بزرگ در طول حدود یک ماه در سراسر کشور در بخش های رزمی و خدمات اجتماعی برگزار شد و به معنای واقعی کلمه،اقتدار بسیج را برای همگان نمایان کرد.

وی به ظرفیت عظیم بسیج برای ورود به تمامی عرصه ها اشاره کرد و گفت: یکی از حوزه هایی که بسیج در رزمایش اقتدار عاشورایی به آن ورود کرد، برگزاری اردوهای جهادی با مشارکت بیش از 7هزار گروه جهادی بود که حرکت بزرگی در امر محرومیت زدایی بود.

فصیحی تصریح کرد: پیش از این برخی عظمت و پتانسیل بسیجیان را باور نداشتند اما گستردگی رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج و در نهایت تجمع 100 هزار نفری بسیجیان در پایتخت نشان داد که بسیج قدرتمندتر از گذشته پای کار انقلاب ایستاده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar