سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۶۸۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷- ۱۷: ۰۹
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «بسیج»:
 محمد اسماعیل نیا گفت: بسیج معتقد است صادرات غیر نفتی آثار مخرب بر اقتصاد کشورمان دارد این در حالی است که استراتژی توسعه درون نگر مورد توجه قرار بگیرد وبتواند بحران صنعت و صنایع داخلی بازار را رفع کند.

 محمد اسماعیل نیا عضو سابق کمیسیون کشاورزی مجلس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: بسیج معتقد است صادرات غیر نفتی آثار مخرب بر اقتصاد کشورمان دارد این در حالی است که استراتژی توسعه درون نگر مورد توجه قرار بگیرد وبتواند بحران صنعت و صنایع داخلی بازار را رفع کند.

وی با بیان اینکه توسعه صادرات غیر نفتی در جهت حمایت از تولیدات داخلی است افزود: با توسعه این سیاست بجای روی آوردن به واردات صنایع و تولیدات از کشورهای مختلف می توان از فراورده ها و تولیدات داخلی استفاده کرد که از این طریق تولید صنایع لازم در داخل هم شکل بگیرد.

اسماعیل نیا در خاتمه افزود: توسعه صادرات غیر نفتی که همان استراتژی توسعه درون نگر است در جهت گیری تولید و ساختار آن در پاسخ به نیازهای داخلی و بازارهای داخلی تنظیم می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar