سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۶۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۸
مسوول بسیج مهندسین کشاورزی خراسان رضوی در گفتگو با «بسیج»:
محمد بسکابادی گفت: اقتصاد نفتی آثار سویی دارد که عدم ثبات مالی در بازار و نرخ های بازار است ،ساختار صادرات غیر نفتی بهبود و توسعه داده شود.بسیج معتقد است که اقتصاد متکی به درآمدهای نفتی مردود است.

 

محمد بسکابادی مسوول بسیج مهندسین کشاورزی خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: اتکا کشورمان به صدور مواد خام و محصولات کشاورزی کارکردی جز متکی بودن به درآمدهای نفتی را در برندارد این در حالی است که اقتصاد تک محصولی آسیب های فراوانی دارد.

وی با بیان اینکه باید توسعه صادرات غیر نفتی در محوریت قرار بگیرد افزود: با عمیق تر شدن شکاف میان واردات و صادرات غیر نفتی موجب می شود که اقتصاد کشورمان در برابر نوسان های درآمدهای نفتی آسیب پذیر شود.

مسوول بسیج مهندسین کشاورزی خراسان رضوی در خاتمه افزود: اقتصاد نفتی آثار سویی دارد که می توان به عدم ثبات مالی در بازار و نرخ های بازار اشاره کرد لذا باید ساختار صادرات غیر نفتی بهبود و توسعه داده شود.بسیج معتقد است که اقتصاد متکی به درآمدهای نفتی مردود است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar