سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۶۸۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۸
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «بسیج»:
بهرام بیرانوند گفت: بسیج معتقد به سیاست توسعه صادرات غیر نفتی است توسعه صادرات غیر نفتی نقش موثری در اقتصاد مقاومتی دارد.

 بهرام بیرانوند نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: در خدمت گرفتن بخش واردات کشورمان با هدف افزایش صادرات غیر نفتی اهداف توسعه اقتصادی و افزایش درآمدهای ارزی و کاهش وابستگی به درآمد نفتی را می تواند محقق نماید در حالی که واردات کشور بیش از آنکه در تولیدات صادرات گرا  موثر باشد به بازار داخلی باید معطوف شود.

وی در ادامه  افزود: کشورمان برای کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی و در امان نگه داشتن اقتصاد از آسیب های ناشی از اقتصاد تک محصولی پس از یک دوره اتخاذ سیاست های جایگزینی واردات که از آغاز برنامه سوم توسعه به سیاست توسعه صادرات غیر نفتی روی آورد این در حالی است که در برنامه های سوم و چهارم توسعه با محوریت قرار دادن توسعه صادرات غیر نفتی رویکرد برون نگر مورد توجه قرار گرفته است.

بیرانوند در خاتمه خاطر نشان کرد: بسیج معتقد به سیاست توسعه صادرات غیر نفتی است توسعه صادرات غیر نفتی نقش موثری در اقتصاد مقاومتی دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar