سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۷۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷- ۲۴: ۰۹
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل؛
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: اجرای اردوی کاروان راهیان نور حاصل هماهنگی صمیمانه و دوستانه بین آموزش و پرورش استان و سپاه حضرت عباس (ع) است و هر سال بر شکوه و عظمت این برنامه افزوده می شود.
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، احمد ناصری در جمع دانش آموزان دختر ناحیه ۲ اردبیل در اعزام اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی اردبیل اظهار داشت: اجرای اردوی کاروان راهیان نور حاصل هماهنگی صمیمانه و دوستانه بین آموزش و پرورش استان و سپاه حضرت عباس (ع) است و هر سال بر شکوه و عظمت این برنامه افزوده می‌شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در هر مراسمی که با عنوان بسیج برگزار می‌شود شایسته است که در آن یاد و نام معمار کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ذکر شود.

وی افزود: اجرای چنین برنامه‌هایی بیانگر این مطلب می‌باشد که همچنان فرهنگیان و دانش آموزان آرمان‌های انقلاب اسلامی را پیگیری می‌کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: اردوی راهیان نور یک اردوی زیارتی، فرهنگی و تربیتی است و تمامی انی عناصر در آن نهفته است.

وی خاطر نشان ساخت: این حرکت در راستای سند تحول بنیادین بوده و اعتقاد ما بر این است که تعلیم و تربیت صرفا در مدرسه و کلاس و بر اساس محتویات کتب درسی اتفاق نمی‌افتد بلکه بناست که از این مدارس دانش آموزانی تحویل جامعه شوند که در رشد و شکوفایی و پیشرفت آینده انقلاب اسلامی نقش جدی و مؤثری ایفا کنند.

رییس ستاد پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان افزود: بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، دستگاه تعلیم و تربیت می‌خواهد یک انسان همه بعدی تربیت کند که در برگیرنده شخصیت اجتماعی، دارای توان علمی، توان شناخت فضا‌های بین المللی و داخلی و ... باشد.

احمد ناصری کاروان راهیان نور را در راستای نظام تعلیم و تربیت برشمرد و خاطر نشان ساخت: یکی از اهداف اصلی این اردوها، آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس می‌باشد.

گفتنی است ۲۲۵ نفر از دانش آموزان دختر ناحیه دو اردبیل در اولین کاروان راهیان نور عازم مناطق عملیاتی شمالغرب شدند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar