سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۶۷۱۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷- ۳۹: ۱۲
سردار سپهر در مجمع عالی بسیج پیشکسوتان:
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: رزمایش بسیج، نمایش اقتدار و سرافرازی ملت ایران در جهان بود، این رزمایش دوستان را خوشحال و دشمنان را ناراحت کرد.

 به گزارش سرویس بسیج پیشکسوتان خبرگزاری بسیج،  سردار سپهر  جانشین  سازمان بسیج مستضعفین در هفتمین مجمع عالی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت اظهار داشت: برگزاری موفق رزمایش بسیج را که خدا را شکر رضایت فرمانده معظم کل قوا را  در پی داشت تبریک می گویم، این رزمایش نمایش اقتدار و سرافرازی ملت ایران در جهان بود، این رزمایش دوستان را خوشحال و دشمنان را ناراحت کرد.

سردار سپهر با  اشاره به بیانات امام خامنه ای در استفاده از راهنمایی های پیر هایی که خسته نشده اند اشاره  و اظهار داشت:  استفاده از راهنمایی های پیشکسوتان مهم است، ما به تجربه صاحبان تجربه ها و پیران خسته نشده نیاز داریم.

وی در ادامه فرمایشات امام خامنه ای در اجتماع با شکوه بسیج در ورزشگاه آزادی را به صورت دسته بندی ارائه و از پیشکسوتان درخواست داشت که فرمایشات ایشان را تبیین و اظهار داشت: بخش زیادی از بیانات آقا را ما در سپاه و بسیج باید دنبال و پیگیری نماییم، بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری مربوط به سپاه و بسیج است، که باید خودمان عمل کنیم، بخشی از فرمایشات آقا وظیفه مسئولین و دولت مردان است، که ما باید مطالبه گری کنیم.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین به نا توانی آمریکا در جهان اشاره و گفت: آمریکا دو اصل قدرتمند داشت، یکی امنیت و  دیگری رفاه بود، رفاه را از دست داده است و امنیت هم که مشخص است. آمریکا دیگر امنیت ندارد،  بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شما یک نمونه مثال بزنید که آمریکا اقدام نظامی انجام داده و پیروز شده باشد، هیچ موردی وجود ندارد، در تمام موارد آمریکایی ها شکست خورده اند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar