سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۷۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷- ۳۸: ۰۸
مسئول کاروان پیاده حرم تا حرم آذربایجان شرقی:
مسئول کاروان پیاده حرم تا حرم آذربایجان شرقی گفت: کاروان پیاده حرم تا حرم آذربایجان شرقی با حضور رزمندگان، جانبازان و بسیجیان این استان پیاده روی خود را از حرم امام راحل در روز عاشورا آغاز کرده و اکنون در کرمانشاه مستقر است و پس از طی ایلام به عراق و کربلا رسیده و همراه مردم در پیاده روی اربعین شرکت خواهند کرد

احمد تیزچنگ در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، افزود: کاروان پیاده حرم امام خمینی(ره) با شرکت جانبازان و ایثارگران و بسیجیان تبریز، حرکت خود را از حرم امام راحل آغاز کرده و اربعین حسینی حرکت خود را در کربلا به پایان خواهد رساند.

کاروان پیاده آذربایجان شرقی تا کربلا تنها دو منزل مانده است

وی ادامه داد: این کاروان پیاده هم اکنون در شهر کرمانشاه حضور دارد و از استان‌ های تهران، مرکزی، همدان، عبور کرده و اکنون در کرمانشاه مستقر بوده و پس از ایلام به کشور عراق می رسد.

تیزچنگ غبارروبی مزار شهدا در مسیر حرکت، دیدار با خانواده‌ های شهدا و جانبازان و برگزاری مراسم معنوی و مذهبی را از برنامه‌ های کاروان حرم تا حرم عنوان کرد.

کاروان پیاده آذربایجان شرقی تا کربلا تنها دو منزل مانده است

 کاروان پیاده آذربایجان شرقی تا کربلا تنها دو منزل مانده است
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar