سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۷۵۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷- ۵۰: ۰۸
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه:
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در جمع اعضای گردان امام حسین(ع) با اشاره به رهنمودهای انبیا و اوصیا، مجاهدت علمی و عملی را عامل شکوفایی بصیرت عنوان کرد و گفت: تقویت بصیرت در سایه علم، عمل و تعقل امکان پذیر است

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام حسن امیرنژاد اظهار کرد: آشنایی با مسائل روز، گذر از فتنه، تشخیص دوست از دشمن و خودی از غیرخودی در فضای غبارآلود فتنه، نیاز به مجاهدت های شبانه روزی دارد.

وی با بیان اینکه حبّ مقام، ثروت اندوزی و قدرت طلبی، نوآوری های غلط، بدعت ها و انحرافات از قرآن و ولایت، استفاده از عوامفریبی در اجتماع و همراه سازی جامعه با فتنه از زمینه های ایجاد فتنه اند، اظهار کرد: امروز تنها سلاح کارساز در برابر فتنه و انواع جنگ های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، ارزشی و اعتقادی، سلاح صبر و بصیرت است و باید زینب وار با صبر و بصیرت ولی فقیه زمان خود را یاری کنیم تا از پیچ های خطرناک تاریخ به سلامت عبور کنیم.

  حجت الاسلام امیرنژاد افزود: کسانی که با گرانفروشی، احتکار، بر هم زدن بازار ارز و از این قبیل مسائل در صدد بهره جویی از آشفتگی های اقتصادی جامعه هستند، لبیک گوی ندای دشمنند و به جای دلسوزی برای ملت، انقلاب و اسلام، آتش بیار معرکه دشمن شده و او را یاری می رسانند.

وی با تاکید بر اینکه استفاده از مدیران انقلابی، جوانان متعهد، و افکار انقلابی با اطاعت محض و عملی از فرامین و منش ولایت فقیه، می توان ما را در عبور از پیچ های سخت تری از اوضاع کنونی نیز موفق گرداند، با اظهار تاسف گفت: متاسفانه بی حوصلگی، سستی و تنبلی برخی از مسئولین، نظام ولایی ما را با هجمه های متعدد دشمن روبرو کرده است و لذا باید با همت و یکدلی وارد میدان شویم.   

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar