سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۷۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷- ۴۰: ۱۲
ادعای عجیب سفیر انگلیس در یزد؛
سفیر انگلیس در سفریه یزد ادعا کرد لندن در کنار کشورهای اروپایی در جست‌وجوی منافع اقتصادی برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) برای ایران است!
به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، راب مک ایر  به دلیل نامعلومی به دعوت برخی از مسئولان یزد به این شهر سفر کرد و به سرکشی مراکز علمی آن پرداخت.

هر چند دلیل سفر وی توسط هیچ کدام از مسولان اعلام نشد، اما خود سفیر انگلیس در نشستی با تجار یزد! ادعا کرد لندن در کنار کشور‌های اروپایی در جست‌وجوی منافع اقتصادی برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) برای ایران است.

راب مک ایر با اشرافیت کامل بر مشکلات تجار یزد! موانع بانکی برای تجارت یزدی با بازرگانان و تجار انگلیسی عنوان کرده است.

وی در اظهارات خود عنوان کرده است دراین‌ارتباط ما و کشور‌های اروپایی در حال طراحی راهکاری هستیم که این امر جزو تأکیدات و تعهدات انگلیس است.

همچنین وی گفته است «مقابله با تحریم‌هایی که امریکا ایجاد کرد، به دلیل وجود بزرگ‌ترین اقتصاد جهانی و ارتباط آن با سیستم‌های بانکی سایر کشورها، کار راحتی نیست به همین دلیل نمی‌توان زمانی را برای تکمیل سیستم بانکی جدید مشخص کرد البته و با توجه به همکاری برخی کشور‌های اروپایی و چندلایه بودن این سیستم، امیدواریم بعد از اجرا بتواند با بخش بزرگی از تحریم‌ها مقابله کرد»
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar