سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۷۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷- ۳۷: ۱۴
امام جمعه مراغه:
امام جمعه مراغه در خطبه های نمازجمعه این شهرستان، گفت: وابستگی به آمریکا و غرب و نیز عدم پایبندی به حقوق بشر ویژگی بارز آل سعود است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام محمدتقی پورمحمدی افزود: آمریکا با حمایت از حکومت عربستان و برخی حکام وابسته عربی در جنایت علیه ملت های مسلمان منطقه شریک است.
وی ادامه داد: کودک کشی و جنایت علیه بشریت در کشورهای منطقه، بخشی از اعمال آمریکا با همکاری ایادی منطقه ای آن است.
حجت الاسلام پورمحمدی اضافه کرد: دخالت در امور سایر کشورها و حمایت از دولت های متجاوز به سایر کشور از جمله عربستانی که در یمن علیه کودکان، زنان و مردم بی گناه مرتکب جنایت می شود برای آمریکا امری عادی شده است.
خطیب جمعه مراغه گفت: حکام آل سعود که از حمایت آمریکا برخوردار هستند، با وجود ادعای حقوق بشر حتی انتقاد یک نویسنده را بر نتابیدند و اکنون از سرنوشت وی خبری نیست.
حجت الاسلام پورمحمدی افزود: آل سعود به این جنایت بسنده نکرده و حتی پیشنهاد رشوه چند میلیون دلاری به دولت ترکیه برای سرپوش گذاشتن بر این واقعه را داده که با مخالفت آن کشور روبرو شده است.
وی ادامه داد: حمایت آمریکا از عربستان و کشورهای عربی منطقه در حالی انجام می شود که با سیاست ایران هراسی و با تحقیر کردن آن کشورها از آنان باج می گیرد.
حجت الاسلام پورمحمدی اضافه کرد: متاسفانه مدعیان حقوق بشر دنیا همواره در برابر جنایت های آمریکا و عربستان و سایر کشورهای وابسته سکوت اختیار می کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar