سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۸۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷- ۵۶: ۱۹
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان میزان اعتبارات سهمیه اسنادخزانه اسلامی ابلاغی به استان را ۱۴۳ میلیارد تومان اعلام کردو گفت:دستگاه‌های ابلاغ سهمیه اعتبارات اسناد خزانه اسلامی به استاناجرایی موظفند صورت وضعیت کارکرد خود را بر اساس فرم‌های از پیش طراحی شده اسناد خزانه اسلامی تکمیل و به این اداره کل تحویل دهند.
آرام آخرین مهلت ارائه صدور وضعیت دستگاه‌های اجرایی به این اداره را دو هفته قبل از سر رسید این اعتبارات برشمرد و افزود:نخستین سر رسید این اعتبارات که به حساب ذینفعان واریز می‌شود اسفندماه امسال است که باید دوهفته قبل از آن مدارک لازم را ارائه دهند.
وی با بیان اینکه پارسال هم ۳۶۰ میلیارد تومان سهم اعتبارات اسناد خزانه اسلامی استان از محل منابع ملی و استانی به طور ۱۰۰ درصد جذب شده است اضافه کرد:از این مبلغ ۱۴۳ میلیارد تومان آن از محل منابع استانی و بقیه ملی بوده است.
آرام با اشاره به اینکه این اعتبار جذب شده بابت مطالبات پیمانکاران بخش خصوصی از دولت هزینه شده است ادامه داد:اعتبارات اسناد خزانه اسلامی فرصتی مناسب برای دستگاه‌های اجرایی به منظور پرداخت مطالبات پیمانکاران بخش خصوصی است.
وی میزان بدهی‌های دولت در استان به پیمانکاران بخش خصوصی را در حال حاضر هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت:پارسال هم از محل اعتبارات اسناد خزانه اسلامی ۳۰۰ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar