سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۸۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷- ۲۴: ۱۹
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر یاسوج میزبان همایش ملی سفیران مبارزه با مواد مخدرکهگیلویه و بویراحمد گفت: 40 نفر از سفیران مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد و دیگر استان های کشور در این همایش ملی شرکت می کنند.
سید ناصر رضایی افزود: این سفیران شامل افراد شاخص و ذی نفوذ از قبیل فعالان فرهنگی، روحانیان، ائمه جمعه و جماعات، معتمدان محلی، ریش سفیدان، هنرمندان و ورزشکاران هستند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کارگاه های آموزشی نیز در حاشیه این همایش ملی و با حضور استادان، صاحبنظران و کارشناسان حوزه مبارزه با مواد مخدر استان های مختلف کشور برگزار خواهد شد.
رضایی عنوان کرد: مهمترین اهداف برگزاری این همایش ملی شامل استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت سفیران مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله بهتر با معضل اعتیاد در استان و تلاش برای اجتماعی کردن آن است.
وی ابراز داشت: این همایش ملی با محوریت تشکل های مردم نهاد حوزه مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد و مشارکت دستگاه های اجرایی استان برگزار می شود.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: شورای سیاستگذاری به ریاست سید محمدکاظم نظری معاون سیاسی و امنیتی استاندار با هدف برنامه ریزی برای مطلوب برگزار کردن این همایش تشکیل و فعال شده است.
رضایی اظهار داشت: انتظار می رود که خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد به پوشش خبری مناسب این همایش ملی اقدام کرده و مسئولان شهرداری یاسوج نیز اطلاع رسانی و تبلیغات میدانی لازم را با نصب بنر و دیگر روش ها انجام دهند.
وی افزود: برگزاری این همایش ملی علاوه بر معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های مختلف کهگیلویه و بویراحمد نقش بسزایی نیز در همگانی شدن مبارزه با معضل اعتیاد در استان دارد.
رضایی بیان کرد: دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای برگزاری مطلوب این همایش ملی همکاری لازم را با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان انجام دهند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar