سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۶۸۹۲۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷- ۵۷: ۱۲
نماینده ولی فقیه در سپاه:
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: بدخواهان انقلاب برای شکستن استقامت فکری و اعتقادی مردم انقلابی ایران از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند، ولی بدانند سپاه پاسداران در میدان دفاع از این استقامت و هم حفاظت از تمامی ارکان نظام همچنان ثابت قدم است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی در آیین تکریم و معارفه مسئول سابق و جدید نمایندگی ولی فقیه درسپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز که صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین سپاه استان و پایوران در حسینیه این سپاه برگزار شد گفت:  بدخواهان ودشمنان نظام و انقلاب اسلامی برای شکستن استقامت فکری واعتقادی مردم ایران اسلامی تلاش بسیاری می کنند ولی هم آنان و هم تمامی جریانهای سیاسی داخلی بدانند، پاسداران وبسیجیان در مقابله با منکراز هیچ مانعی نمی هراسند و هیچ ترکشی آنان را از میدان حفظ ارکان انقلاب متفرق نخواهد کرد.

سپاه پاسداران در میدان دفاع از ارکان نظام و مقابله با منکر ثابت قدم است

وی افزود:جبهه استکبار نیز بداند سپاه پاسداران به عنوان بازوی پرتوان انقلاب و ولایی ترین نیروهای نظامی و اعتقادی کشور هرگونه فتنه گری را در نطفه خاموش خواهد کرد وغیرت دینی چیزی نیست که دشمن بتواند به آن هجمه وارد کرده و آسیب بزند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه اکنون انقلابی ماندن تنها به خواص اختصاص ندارد وضرورت آن شامل حال همه مردم مسلمان کشورمی شود بیان کرد: امروز پاسداری از ارزشهای دینی وظیفه همگانی در برهه ای است که دشمن تمام هجمه های خود را برای گسترش کفر پس از ایمان در کشور ما بکار میبرد واین مذمومترین نوع کفر است.

حجت الاسلام صادقی ادامه داد: استقامت فکری و حفظ روحیه جهادی دو مسئله مهم و مورد نیاز در این برهه است و بدخواهان انقلاب تلاش زیادی میکنند تا با حیله های مختلف این استقامت را در هم شکسته و مجاهدان را به زانو درآورند.

وی با تأکید بر اینکه حفظ ارکان انقلاب و مقابله با منکر وظیفه ذاتی و ماهیت سپاه پاسداران و بسیجیان است گفت: افرادی میخواهند غیرت دینی در کشور کمرنگ شود ولی بدانند در چاله مکر خویش دفن می شوند زیرا این مردم از اعتقادات و فرهنگ عاشورایی خود نخواهند گذشت.

نماینده ولی فقیه در سپاه اضافه کرد: اینکه در طوفان حوادث و جریان رخدادها چگونه رفتار کنیم که درامواج خطرناک گرفتار و مردود نشویم مسئله ای مهم است و باید از عاقبت گذشتگان صدر اسلام تا کنون عبرت بگیریم، زیرا دقت زیادی نیاز است که چگونه رفتار کنیم تا مانند برخی از مسلمانان صدر اسلام از در رکاب پیغمبر(ص) بودن، به قاتل فرزند ایشان در کربلا تبدیل نشویم.

      حجت الاسلام صادقی خاطرنشان کرد: خداوند انسانها را در شرایط مختلفی مانند فتنه ها، جنگها ونعمتها قرار می دهد تا آنان را در صحنه های مختلف آزمایش کند و در این میدان آزمایش، بندگان صادق، موحدان، مدعیان و دروغگویان را از هم جدا نماید.

وی در پایان با بیان اینکه شهدا در زمره کسانی قرار دارند که عاقبت بخیر شدند اظهار کرد: امروز با توجه به شرایط کشور، دنیاگرایی ها و تاریکی فتنه، وظیفه ذاتی سپاه در پاسداری از ارزشهای دینی و اعتقادی و حفاظت از کشور خطیرتر از همیشه است و از شهدا الگو می گیرد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar