سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۶۹۱۱۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷- ۴۶: ۰۷
آیین رونمایی از نشر «بلبا» با حضور سردار «عبدالله ملکی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، «محمود شالویی» مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان، سردار «حمیدرضا رستمیان» و جمعی از مسئولین استانی در منزل شهید مدافع حرم «محمد بلباسی» برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، آیین رونمایی از نشر «بلبا» با حضور سردار «عبدالله ملکی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، «محمود شالویی» مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان، سردار «حمیدرضا رستمیان» و جمعی از مسئولین استانی در منزل شهید مدافع حرم «محمد بلباسی» برگزار شد.

سردار ملکی در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: «محمد بلباسی» یک شهید جهانی است؛ الان در خارج از مرزهای ایران او را می شناسند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران افزود: نشر «بلبا» ادامه دهنده راه و مسیر تمام شهدای ما خواهد بود.

سردار رستمیان نیز در سخنان خود اظهار کرد: نبرد اعتقادی و فرهنگی شهدای ما در آن سوی مرزها خالصانه و عاشقانه است؛ آنها جان دادند تا ما جان بگیریم.

«محمود شالویی» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز با بیان اینکه شهدا طلایه داران این مرز و بوم هستند، بیان کرد: امیدواریم خانواده شهید بلباسی وارد حوزه فرهنگ کشور شوند و در عرصه های فرهنگی کمک کنند.

در ادامه مراسم که هم زمان با اذان مغرب و عشاء برگزار شد، نشر «بلبا» توسط همسر شهید «بلباسی» رونمایی شد.

در این مراسم معنوی «محمود شالویی» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و سردار «حمیدرضا رستمیان» با اهداء هدایایی از همسر شهید بلباسی تقدیر کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar