سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۹۱۴۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷- ۳۸: ۱۰
سردار بهمن ریحانی :در جمع خانواده های شهدا وایثارگر شهرستان گیلانغرب اضهار داشت دشمن باترویج تفکرات سکولار و طرح شبهات قصد دارد مردم را نسبت به دین و انقلاب بی تفاوت کند، ودرآخر برنامه معرفی فرمانده جدید سپاه گیلانغرب سرهنگ دوم پاسدار برادرمسلم سلیمی معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری  بسیج از گیلانغرب ،سردار بهمن ریحانی در جمع مسئولان ، خانواده های شهدا و ایثارگران گیلانغرب و در ایین تکریم و معارفه فرماندهان سپاه گیلانغرب  در  ابتدای سخنان خود به جایگاه مقاومت و پایمردی مردم گیلانغرب در 8 سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار نمود:گیلانغرب نیازمند توجه ویژه مسئولان است و به حق شهری که به مانند تابلوئی ارزشمند  از مقاومت و ایثارگری خودنمایی میکنند شایسته توجه بیشتر است .

 وی در ادامه به تشریح ابعاد  توطئه های دشمنان در قبال ملت و نظام ایران اسلامی پرداخت و افزود:در برهه کنونی دشمنان به دنبال تغییر باورها و تفکرات مردم نسبت به نظام اسلامی هستند ، همچنان که در واقعه عاشورا توطئه دشمن باعث ایجاد چنین فضایی شده بود.
سردار ریحانی با بیان اینکه امروز نیز امکان تکرار تاریخ وجود دارد چرا که هم عوام و هم خواص در معرض آزمایش قرار دارند ، اظهار داشت: تبعیت از فرامین رهبری و حفظ وحدت و انسجام ملی رمز پیروزی ما در برابر دسیسه سازمان یافته دشمنان است.
فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان کرد: دشمن با هدف ایجاد تفرقه ، به دنبال ایجاد شبهات در نظام و دفاع مقدس است و با تمام ظرفیت به میدان آمده تا از وسعت حقیقت جلوگیری کند.
سردار ریحانی اضافه کرد که دشمن با ترویج شبهات قصد دارد مردم را نسبت به دین و انقلاب بی تفاوت کند ، بنابر این همه باید مراقب این توطئه بدخواهان نظام اسلامی باشیم.
وی گفت: پیشرفت های امروز ما در همه عرصه ها در شرایطی به وجود آمد که فضای تهدید بر کشور حاکم است اما ما توانستیم رشد کنیم و امروز از بهترین اقتدار امنیتی در دنیا برخوردار باشیم.
در این آئین  ضمن تجلیل از زحمات سرهنگ پاسدار "معصومعلی محمدی" فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گیلانغرب ، سرهنگ دوم پاسدار "مسلم سلیمی" به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان معرفی شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar