سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۹۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷- ۳۷: ۰۹
مسئول سازمان بسیج اساتید استان اردبیل:
مسئول سازمان بسیج اساتید استان اردبیل در نشست مقابله با تروریسم در اردبیل به تبیین اهداف استکبار از راه اندازی و حمایت از گروه‌های تروریستی پرداخت و گفت: هدف از این عملیات‌ها ترساندن، ایجاد دلهره و تسلط و سروری بر مردم است.

تروریسم، تضییع حقوق انسانیت است

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، مرتضی ابراهیمی  در نشست مقابله با تروریسم در اردبیل  به موضوع تروریسم جهانی اشاره کرد و اظهار داشت: امروزه شاهد انجام حوادث تروریستی مختلف در دنیا مختلف جهان از جمله آسیا، اروپا و آمریکا و سایر مناطق هستیم که هدف از این عملیات تروریستی ترساندن، ایجاد دلهره و تسلط و سروری بر مردم است.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اردبیل گفت: این عملیات ترویستی تنها توسط مزدوران استکبار جهانی انجام نمی‌شود بلکه پشتیبانی از این عملیات تروریستی و اشتغالگری توسط قدرت‌های جهانی دلیل عمده توسعه و انجام حرکت‌های تروریستی است.

ابراهیمی به واقعه اشغال قره باغ اشاره کرد و گفت: قره‌باغ را ارمنستان اشغال کرد ولی باید ببینیم پشتیبان و حامی ارمنستان برای تجاوز به منطقه‌ای از دنیای اسلام کدام کشورها و قدرت‌های جهانی است چرا که اگر بخواهیم با تروریست و حوادث از این قبیل مقابله کنیم باید منشا و پشتیبان آنها را بشناسیم.

عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اینکه همفکری و تبادل نظر برای آزادی قره‌باغ باید به صورت متعدد و مداوم انجام شود تصریح کرد: قره‌باغ نه تنها متعلق به جمهوری آذربایجان بلکه متعلق به تمامی انسانیت و دنیا اسلام است که اشغال این منطقه تضییع حقوق انسانیت است.

ابراهیمی گفت: برگزاری این نشست‌های بین‌المللی برای همکاری و همفکری در این زمینه و چگونگی نجات قره‌باغ مهم بوده ولی نه تنها سالی یک بار بلکه باید در تمامی طول سال و نیز در مدرسه و تمامی مراکز آموزشی این موضوع تبیین شده و جوانان و نوجوانان با پشت پرده اشغال یک منطقه از دنیای اسلام آشنا شوند.

وی افزود: اشغالگری از حادثه تروریستی بدتر بوده و در منطقه قره‌باغ چندین سال است که این حادثه تروریستی ادامه دارد که امیدواریم با وحدت دنیای اسلام هر چه زودتر شاهد آزادی قره‌باغ باشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar