سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۹۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷- ۱۱: ۱۰
فرماندار تبریز در بازدید از پروژه مترو مطرح کرد
فرماندار تبریز در بازدید از پروژه مترو با اشاره به فعال بودن فعالیت های فنی و تخصصی در این پروژه گفت: مترو از اصلی ترین مولفه های تاثیرگذار در کاهش بار ترافیکی شهرهاست و در تبریز نیز باید به عنوان یک اولویت دیده شود چراکه اگر با نگاه کلان به این موضوع بنگریم متوجه می شویم که سرمایه گذاری دراین بخش نه برای قشر خاص و یا جامعه هدف محدود بلکه برای تمام اقشار و تمام مردم تبریز است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، علیار راستگو با تاکید بر ضرورت توجه به زیرساخت های مورد نیاز حمل و نقل عمومی در شهر تبریز گفت: متاسفانه در گذشته آنچنان که باید و شاید به موضوع زیرساخت ها در بحث حمل و نقل عمومی توجه نشده است اما امروز شاهد همدلی و همراهی تمامی بخش ها برای توسعه این مهم در شهر تبریز هستیم.

وی با اشاره به تاثیر نوسانات ارزی در مسائل عمرانی گفت: متاسفانه با وجود نوسانات شدید ارزی و افزایش قیمت برخی از مواد مورد نیاز بدون شک امروز برای اتمام پروژه مترو نیازمند اعتبارات بیشتری هستیم و امیدواریم این موضع با همراهی دولت، شهرداری و اعضای شورای شهر به نتیجه مطلوب برسد.

راستگو اظهار کرد: امروز از ایستگاه  12 تا 18 خط یک مترو تبریز را بازدید کردیم و خوشبختانه شاهد فعال بودن پروژه های نیمه تعطیل و حاکم بودن برنامه و نظم در عملکرد مجموعه بودیم که مشاهده فعالیت منسجم و منظم در آن به آینده مترو تبریز امیدوار شدم.

 وی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز ادامه داد: طی ماه های گذشته جلسات متعددی برای همراهی تمامی نهادهای درگیر و حتی نمایندگان مجلس توسط سازمان قطار شهری برگزار شد و در جلسه ای که تعدادی از نمایندگان مجلس، مدیران ارشد استانی، مدیران شهری و اعضای شورای شهر حضور داشتند تصمیمات خوبی برای همراهی و پیگیری امور گرفته شد که امروز شاهد به ثمر رسیدن این پیگیرها در مجموعه قطار شهری تبریز هستیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar