سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۹۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷- ۳۶: ۱۳
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین:
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین اذعان کرد: آنچه که مشخص و مبرهن است تفهیم ناامیدی در بین ملت ایران و امت اسلامی از جانب دشمن است و همه تلاش ها برای جلوگیری از برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب است حال آنکه ما هم اکنون درحال آماده سازی چشم اندازهای نود ساله انقلاب هستیم.

حجت‌الاسلام علی معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت صاحب‌الامر(عج) قزوین، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قزوین، درخصوص فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر الگوی پیشرفت در چشم اندازی پنجاه ساله و هدف از این بیانات رهبری اظهار کرد: اولین برداشت از این بیان رهبری به مسئولین برمیگردد با این مضمون که همچنان کشور را در مسیر نهایی انقلاب اداره کرده و جهت گیری ها را گم نکنند.
وی ادامه داد: آنچه که گاها احساس می‎شود برخی تفکرات انحرافی است که به دنبال جهاتی غیر از جهت گیری انقلاب اسلامی هستند که رهبر بصیر انقلاب اسلامی با این بیان و این رفتار سبب شدند تا اینگونه افراد و تفکرات به حاشیه کشیده شده؛ مسئولین و مردم اصل مسیر را فراموش نکنند.
حجت الاسلام معبودی تبیین کرد: جمهوری اسلامی ایران در اغلب زمینه ها ظرفیت بالا داشته و حتی قابلیت دست یابی مناسب به سایر اهداف و آرمان های خود در زیر سایه انقلاب اسلامی را دارد.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) تصریح کرد: آنچه که مشخص و مبرهن است تفهیم ناامیدی در بین ملت ایران و امت اسلامی از جانب دشمن است و همه تلاش ها برای جلوگیری از برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب است حال آنکه ما هم اکنون درحال آماده سازی چشم اندازهای نود ساله انقلاب هستیم.
وی افزود: این بیان رهبری نه تنها دشمن را ناامید ساخت بلکه مردم را به آینده امیدوار و خوشبین کرد.
حجت الاسلام معبودی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب با این جمله خود به جوان گرایی و جوان سازی مدیریت ها اشاره نمودند و خواهان پای کار آوردن جوانان نسل جدید شدند.
این مسئول یادآور شد: مسئولین می‎بایست با اینگونه ابلاغ ها و سندهایی که رهبر انقلاب ارائه می‎دهند برای رسیدن به اهداف انقلاب میدان را به جوانان بدهند و این به آن معنا نخواهد بود که از تجربیات و دانسته های خود در برابر جوانان دریغ کنند.
وی همچنین گفت: با توجه به تعبیر رهبری مبنی بر اینکه جوانان موتور پیشران و پیشروی انقلاب هستند، نیاز است که مسئولان در کنار حمایت های خود از جوانان و درمیان گذاشتن تجربه هایشان با آنان برای دست یابی به اهداف انقلاب کار را به آنها بسپارند.
حجت الاسلام معبودی در پایان افزود: مسئولین حتما صحنه را برای جوانان باز کنند چرا که نسل جوان انگیزه، انرژی و استعداد کافی برای پیشبرد اهداف دارند و این انقلاب با کاردانان با انگیزه تضمین می‎شود.
1006/ت30/ب

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar