سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۶۹۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷- ۲۵: ۱۳
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ب گفت: به فضل الهی خط پیروزی بسیج تا آزادی بشریت از ظلم و ستم پایان ندارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سردار محمدرضا نقدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  ملت ما ۴۰ سال گُل کاشت، حرکتی کرد که وضعیت جهان را دگرگون کرد، یک جهان تاریک و در منتهای ظلم و جنایت را بیدار کرد و به حرکت درآورد.

وی افزود:ملت ایران آزادی  و استقلال به دست آورد و از اینکه بیگانگان بر او حکومت کنند آزاد شد؛ ملت از اینکه یک دیکتاتور ، انسان حقیر ، بی اطلاع و کم سواد بر او حکومت کند خود را آزاد کرد و حرکت ملی و اسلامی خود را آغاز کرد و پیشرفت های زیادی در پرتو آزادی و استقلال نصیب ملت شد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروز جایگاه ایران بسیار بالا رفته است؛ ایران در مسابقه ای که همه ملت‌های دنیا برای پیشرفت داشتند جلو زد و این دستاورد بزرگی است. تصریح کرد:  باید از تجربیات ۴۰ ساله برای جهش های بلند تر استفاده کنیم و درس بگیریم چرا که هر کجا به ارزشها و شاخص های انقلاب عمل کردیم پیشرفت کردیم و هرجا فاصله گرفتیم عقب افتادیم و دچار مشکل شدیم.

سردار نقدی با اشاره به اینکه در دفاع مقدس، مبارزه با تروریسم، جنگ فرهنگی و ... با معیارهای انقلاب با دست خالی به جنگ رفتیم و غلبه کردیم و امروز اگر با شاخص های انقلاب برای حل مشکل اقتصادی پیش برویم می توانیم اقتصاد خود را شکوفا کنیم، ادامه داد: با تکیه بر اقتصاد مبتنی بر فروش نفت ممکن است رفاه موقتی کوتاه مدت و بی پایه و لرزان ایجاد کنیم اما در بلندمدت اقتصاد ما شکوفا نخواهد شد؛ انتظار است با تجربه ۴۰ ساله به ارزش های انقلاب برگردیم، این امر با همت مردم بلند نظر ایران محقق می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دشمنان ما دچار تناقض هستند، از یک طرف می گویند انقلاب تمام شده و از طرف دیگر می گویند ایران ظرف ۱۲ دقیقه می تواند خاورمیانه را بگیرد؛ تصریح کرد: ملت ایران در قلب ملت های دنیا است، در قلب آزادی خواهان است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه امروز بسیج الهام بخش ملت های دنیا است،  هر کشوری که قیام می کند از بسیج الهام می گیرد، افزود: حشد الشعبی، ارتش مردمی سوریه، حزب الله، انصار الله و ... با الهام از بسیج تشکیل شد؛ دشمنان وحشت دارند از شکست از بسیج مردمی جهانی؛ به فضل الهی خط پیروزی بسیج تا آزادی بشریت از ظلم و ستم پایان ندارد.

سردار نقدی همچنین پیرامون اقدامات محرومیت زدایی سپاه اظهار داشت: سپاه یک سازمان برای دفاع از انقلاب است، محرومیت زدایی جزو وظایف ذاتی سپاه نیست، اما احساس تکلیفی در درون هر پاسدار است که در زمان فشار مشکلات مردم را تنها نگذارد.

وی با بیان اینکه امروز در گرفتاری های اقتصادی ما سپاهی ها وظیفه داریم مردم را تنها نگذاریم، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب نیز در جمع ۱۰ هزار گروه جهادی در استادیوم آزادی از این اقدامات تمجید کردند؛ امیدواریم بتوانیم روز به روز خدمات را بیشتر کنیم، این وظیفه است و افتخار می کنیم خدمت گذار چنین ملت قهرمانی باشیم.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar