سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۹۴۸۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷- ۴۰: ۱۴
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: موزه‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس علاوه بر خنثی کردن توطئه‌های دشمنان، آینده پربرکتی را برای نظام اسلامی رقم می‌زند.

موزه‌های دفاع مقدس برکات زیادی برای آینده نظام دارد
به گزارش خبرگزاری بسیج  از قم، نصرت الله لطفی با حضور در مجموعه کارگاهی پروژه در حال احداث مرکز فرهنگی و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان، از روند تکمیل آن بازدید کرد.

وی در حاشیه بازدید از این مرکز، در جلسه‌ای با حضور احمد حسینی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم اظهار کرد: خدمت در مسیر حفظ ارزش‌های نظام اسلامی باقیات الصالحات است و ضرورت دارد دستگاه‌های اجرایی استان در تکمیل محتوای موزه و حفظ آثار و میراث شهدا سهیم و شریک باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با بیان اینکه آثار و برکات چنین موزه‌های ارزشمندی را می‌توان در آینده نظام و انقلاب دید، افزود: دشمنان نظام اسلامی از هر راهی به دنبال کمرنگ کردن فرهنگ دفاع مقدس هستند و به خیال خود می‌خواهند جوانان را از نظام دلسرد کنند و ساخت چنین موزه‌هایی نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همچنین بر آمادگی این مجموعه در راستای بهره برداری سریعتر از موزه و مباحث محتوایی و موزه آرایی آن تاکید کرد.

حسینی هم در این جلسه عنوان کرد: مرکز فرهنگی و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم فرصتی مناسب است برای راویان دفاع مقدس که خاطرات خود از آن دوران ارزشمند را در یک فضای مناسب روایت کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar